Krzysztof Piątek strzelił pierwszego gola w Milanie! Stadion eksplodował! [WIDEO]

Krzysztof Piątek strzelił pierwszego gola w Milanie! Polak trafił w 11. minucie spotkania z Napoli w Pucharze Włoch!

Krzysztof Piątek zadebiutował w pierwszym składzie Milanu w znakomitym stylu. Polak dostał długie podanie z głębi pola i w sytuacji sam na sam pokonał bezradnego Aleksa Mereta! Kibice Milanu oszaleli po tym trafieniu, a Polak strzelił już swojego siódmego gola w tym sezonie Pucharu Włoch! Piątek zadebiutował w sobotnim starciu ligowym z Napoli (0:0), co oznacza, że łącznie na gola w nowym klubie czekał zaledwie 28 minut! W 27. minucie Polak strzelił drugiego gola (ZOBACZ).

Piątek trafił do Milanu z Genoi za 35 milionów euro, dzięki czemu stał się najdroższym polskim piłkarzem w historii. Jeszcze pół roku temu grał w Cracovii, ale we Włoszech szybko stał się rewelacją. W 21 meczach strzelił 19 goli, z czego aż 13 w Serie A, dzięki czemu jest wśród najlepszych strzelców ligi - i to grając w bardzo przeciętnej Genoi.