Serie A. Mariusz Stępiński strzelił gola! Szalony mecz w Weronie [WIDEO]

Mariusz Stępiński strzelił gola dla Chievo Werona w meczu z Fiorentiną. Polak strzałem głową wykończył piękne dośrodkowanie Fabio Depaoliego. Zespół Stępińskiego przegrał po szalonym meczu 3:4.

Fiorentina szybko strzeliła dwa gole, ale Mariusz Stępiński dał swojej drużynie nadzieje na korzystny wynik. Polski napastnik wykorzystał piękne dośrodkowanie Fabio Depaoliego w 38. minucie meczu. Wcześniej gole dla Fiorentiny strzelili Luis Muriel i Marco Benassi. Goście prowadzili do przerwy 2:1, ale w drugiej połowie stracili jednego zawodnika. Benassi zagrał piłkę ręką w polu karnym, obejrzał drugą żółtą kartkę, a Sergio Pellissier wykorzystał rzut karny.

Grająca w "10" Fiorentina wyszła na prowadzenie w 79. minucie. Trzeciego gola dla zespołu z Florencji strzelił Federico Chiesa. A to nie koniec emocji. Sześć minut później Pellissier mógł zdobyć drugiego gola z rzutu karnego, ale jego strzał w świetnym stylu obronił Alban Lafont, bramkarz Fiorentiny. Minutę później Fiorentina powiększyła prowadzenie, a gola na 4:2 strzelił Chiesa. W 89. minucie Chievo odpowiedziało jeszcze golem Filipa Djordjevicia, ale to Fiorentina wygrała szalony mecz w Weronie.

Chievo zajmuje ostatnie miejsce w Serie A. Zespół Mariusza Stępińskiego zdobył osiem punktów w 21 meczach. Fiorentina jest dziewiąta. Ma 30 punktów.