Arkadiusz Reca zadebiutował w Serie A. Atalanta gromi

Arkadiusz Reca zadebiutował w Serie A. 23-letni piłkarz czekał na to ponad pół roku. Reprezentant Polski wszedł na murawę w 83. minucie. Atalanta rozgromiła Frosinone 5:0. Duvan Zapata strzelił cztery gole.

Przełom w karierze Arkadiusza Recy! Reprezentant Polski zadebiutował w Serie A po ponad pół roku oczekiwania. Były piłkarz Wisły Płock wszedł na murawę w 83. minucie meczu z Frosinone. Atalanta wygrywała już wtedy 5:0.

Gole dla zespołu Gian Piero Gasperiniego strzelali: Gianluca Mancini i Duvan Zapata (cztery). Atalanta zajmuje szóste miejsce w tabeli Serie A.

Arkadiusz Reca trafił do Włoch w lipcu 2018 roku z Wisły Płock. Atalanta zapłaciła za lewego obrońcę cztery miliony euro. 23-latek zagrał trzy mecze w reprezentacji Polski. Zadebiutował u Jerzego Brzęczka w meczu z reprezentacją Włoch w Bolonii (1:1).