Kapitalny mecz Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika! Kolejne gole Polaków w Serie A [WIDEO]

Piotr Zieliński strzelił swojego trzeciego gola w Serie A w tym sezonie. Kolejne dwie bramki dołożył także Arkadiusz Milik, który pnie się w klasyfikacji strzelców.

Piotr Zieliński zaliczył bardzo dobry mecz przeciwko Frosinone, który Napoli wygrało 4:0. Świetnie wyglądał także Arkadiusz Milik, który strzelił dwa kolejne gole!

Zieliński wreszcie się przełamał

Nasz pomocnik w siódmej minucie doskonale odnalazł się w narożniku pola karnego i płaskim mierzonym strzałem pokonał bramkarza gości. Dla Zielińskiego był to dopiero trzeci gol w tym sezonie włoskiej ligi. Na kolejnego gola Polak czekał aż od 25 sierpnia i dubletu ustrzelonego przeciwko Milanowi. Warto również zauważyć, że Zieliński rozegrał dopiero piąty mecz w pełnym wymiarze czasowym w tym sezonie.

Milik z dubletem!

Dwie bramki w tym spotkaniu strzelił także Arkadiusz Milik, który rozpoczął mecz w pierwszym składzie. Pierwszego gola Milik strzelił w 68. minucie, gdy doskonale znalazł się w polu karnym i wpakował piłkę głowa po zagraniu z rzutu rożnego.

Drugą bramkę Milik dołożył w 84. minucie spotkania, gdy kapitalnie wyszedł za linię obrońców, a Ghoulam idealnie dostarczył mu piłkę. Dla polskiego napastnika to już trzeci gol w tym tygodniu i już siódmy w tym sezonie Serie A. Napoli więc znów może przestać myśleć o ewentualnym oddaniu Polaka do innego klubu.