Arkadiusz Milik. Napoli podjęło decyzję. Koniec spekulacji

Arkadiusz Milik ma przedłużyć kontrakt z Napoli - informuje "La Repubblica". Władze klubu miały podjąć decyzję po rozmowie z Carlo Ancelottim. Włoski trener chce stawiać na reprezentanta Polski.

Zwycięski gol w meczu z Atalantą, a teraz informacja o nowym kontrakcie. Dziennikarze "La Repubblica" poinformowali, że Arkadiusz Milik podpisze nową umowę z neapolitańskim klubem. Obecny kontrakt napastnika reprezentacji Polski z Napoli obowiązuje do czerwca 2021 roku.

Arkadiusz Milik bohaterem

Była 85. minuta, kiedy Mario Rui dośrodkował piłkę w pole karne Atalanty, a Arkadiusz Milik kapitalnym strzałem zapewnił Napoli zwycięstwo. Reprezentant Polski doskonale przyjął piłkę i mocnym strzałem pokonał bramkarza. 24-latek na boisku pojawił się trzy minuty wcześniej i został bohaterem. - Nasz triumf to zasługa Arka, który mimo że nie gra zbyt wiele, był przygotowany. Wykazał się dojrzałością – chwalił Milika Carlo Ancelotti.

Włoski trener wierzy w napastnika reprezentacji Polski i chce przekonać władze Napoli do zaoferowania Milikowi nowego kontrakt. - Jestem zadowolony z tego, jak Arek gra. Był okres, gdy to on był naszym numerem jeden w ataku, a teraz jest nim Dries Mertens. Ale to nie znaczy, że nie potrzebujemy Milika - wyznał Ancelotti.

Arkadiusz Milik nie odejdzie

Ta wypowiedź kończy spekulacje o transferze Arkadiusza Milika. Media we Francji informowały niedawno, że Polak mógłby trafić na wypożyczenie do Olympique Marsylia. Francuski klub miał kontaktować się w tej sprawie z Napoli.

Po 14 kolejkach Serie A Napoli zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą ośmiu punktów do prowadzącego Juventusu. W następnej kolejce zespół Carlo Ancelottiego zagra z Frosinone (sobota, 15.00). Milik zagrał w tym sezonie w 15 meczach Napoli, strzelił pięć goli i miał jedną asystę.

To plakaty ze słynnych filmów. Poznacie je, gdy wymażemy tytuły?
1/20Z jakiego filmu to plakat?
  • Jagiellonia Białystok na własnym stadionie przegrała z Zagłębiem Lubin 0:4 Ekstraklasa. Zagłębie Lubin rozbiło Jagiellonię Białystok!
  • Ekstraklasa. Wisła Kraków wygrywa z Wisłą Płock. Dwa gole Zdenka Ondraska
  • Lechia Gdańsk - Karpaty Lwów 0:1. Sławomir Peszko Ekstraklasa. Sławomir Peszko nie wróci do pierwszego zespołu Lechii Gdańsk