Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krzysztof Piątek stawia wymagania swojemu przyszłemu klubowi

- Moim celem jest gra w Lidze Mistrzów - powiedział Krzysztof Piątek w rozmowie ze stroną gianlucadimarzio.com.

Krzysztof Piątek jest rozchwytywany przez kluby w całej Europie. Napoli złożyło nawet rekordową w historii polskiego futbolu ofertę za Polaka. Genoa miałaby otrzymać 35 milionów euro oraz Amina Younesa. Klub nie chce jednak sprzedawać Piątka zimą, licząc na to, że ten pomoże zespołowi jeszcze w tym sezonie.

Krzysztof Piątek: Chcę grać w Lidze Mistrzów

- Muszę przyznać, że chcę strzelić dwucyfrową liczbę goli. Chciałbym zdobyć ponad 20 bramek. Moją najgroźniejszą bronią są uderzenia głową oraz umiejętność znalezienia sobie przestrzeni - powiedział Piątek. - Jeszcze długa droga przede mną, ale moim celem jest gra w Lidze Mistrzów, chcę się tam dostać.

- Chcę podziękować prezesowi Enrico Preziosiemu, który dał mi szansę gry w Genoi. Mogę mu odpłacić się za zaufanie i inwestycję tylko w jeden sposób: strzelając mnóstwo goli. Nie zawiodę go - powiedział Piątek, który przyznał, że wcześniej nie znał piłkarzy Genoi. - Po podpisaniu kontraktu odpaliłem PlayStation i tam ich sprawdziłem - powiedział.

Pakt w sprawie transferu Piątka

Najbardziej prawdopodobnym kierunkiem transferu Krzysztofa Piątka jest Neapol. Oba kluby zawarły pakt w tej sprawie. Po zgodzie na sprzedaż Polaka przez Genoę, pierwszeństwo w złożeniu oferty i rozmowach z samym piłkarzem będzie miało Napoli. Piątek trafił do Genoi w lipcu bieżącego roku. We włoskim klubie, który zapłacił za niego 4,5 mln euro, rozegrał 13 spotkań, w których strzelił 13 goli. Portal Transfermarkt wycenia go na 15 mln euro.

Więcej o:
Komentarze (10)
Krzysztof Piątek stawia wymagania swojemu przyszłemu klubowi
Zaloguj się
 • Sydney Aleniepolak

  Oceniono 3 razy 3

  Czy Krzysztofowi Piątkowi chodzi o to aby przyszły pracodawca dostarczył mu konsolę do gry w Ligę Mistrzów?

 • poison884

  Oceniono 5 razy 3

  Ostatni raz Piątek strzelił gola Parmie - 07.10.2018 !!!!
  I to by było tyle.

 • eurotram

  Oceniono 4 razy 2

  Problem z Piątkiem jest taki,że na razie wciąż nie wiadomo czy potrafi on strzelać gole mocnym zespołom; a tak się składa,że w LM na inne Napoli raczej nie trafi. Oczywiście przy lepszych (niż w Genoi) pomocnikach może mu to lepiej wychodzić,ale niestety: ostatnie mecze były kamyczkiem do jego ogródka i nie wyjaśnił on nimi kompletnie nic. Meczami z czołówką to na dobrą sprawę nawet nie pokazał że ma prawo żądać zespołu grającego w LM...

 • d33mariusz

  Oceniono 3 razy 1

  Piątek stawia warunki? Drugi Kubica się znalazł. Jeszcze wiele musisz Piątek osiągnąc żeby stawiać komuś warunki. Chyba że to kolejny Czerski kit.

 • piopon

  Oceniono 1 raz 1

  A ja chcę być piękny i bogaty już sodowa uderza w czajnik.

 • opalinski19

  0

  oby nie powielił tropu Kapustki, Matusiaka, Janczyka, Citki i wielu wielu innych

 • weston4

  0

  No to MU bez szans.

 • kuku666

  0

  Przecież jego przyszły klub to Barcelona. Nie tylko zagra w Lidze Mistrzów ale i powalczy przeciwko Lewusowi w El Clasico, haha.

 • tomek4.2

  Oceniono 2 razy 0

  Co wy pierd..... za przeproszeniem. Piątek dopóki był w Cracovii to Cracovia coś grała. Nie ma piątka nie ma wyników. Tyle w temacie. Pozdrawiam piątka Piątek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX