Milan - Juventus. Gonzalo Higuain wpadł w szał i popłakał się [WIDEO]

Gonzalo Higuain nie będzie dobrze wspominał meczu Milan - Juventus (0:2). Argentyńczyk zmarnował rzut karny i został ukarany czerwoną kartką, po czym wpadł w szał i popłakał się.

Gonzalo Higuain trafił do Milanu latem z Juventusu. Musiał odejść z Turynu ze względu na przyjście Cristiano Ronaldo. Z tego względu hit ligi włoskiej miał dla niego dodatkowe znaczenie.

Jednak Argentyńczyk w 41. minucie zmarnował rzut karny - piłkę na słupek zdołał odbić Wojciech Szczęsny. Jego słaby występ podsumowała czerwona kartka z 83. minuty. Najpierw dostał żółtą kartkę za faul w środku pola, ale następnie podszedł do sędziego i zaczął coś wykrzykiwać w jego kierunku. Arbiter pokazał mu czerwoną kartkę, a Argentyńczyk wpadł w szał i płakał schodząc z boiska. Higuaina czeka prawdopodobnie dodatkowa kara zawieszenia od władz ligi włoskiej.

Higuaina przy zejściu z boiska pocieszał Blaise Matuidi, pomocnik Juventusu.