Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Real Madryt skomentował rzekomy gwałt Cristiano Ronaldo

Real Madryt oświadcza, że podejmie działania prawne przeciwko portugalskiemu dziennikowi "Correio da Manha" z powodu publikacji całkowicie nieprawdziwej informacji i próby poważnego naruszenia wizerunku naszego klub - czytamy na oficjalnej stronie "Królewskich".

Kilka dni temu portugalski dziennik "Correo da Manha" poinformował, że Cristiano Ronaldo nigdy nie czuł się winny gwałtu, a odszkodowanie (375 tysięcy dolarów) zapłacił Kathryn Mayordze tylko dlatego, że nalegał na to Real Madryt, ówczesny klub Portugalczyka. I to właśnie ma być nowa linia obrony CR7.

W czwartek do całej sytuacji odniósł się Real.

- Real Madryt oświadcza, że podejmie działania prawne przeciwko portugalskiemu dziennikowi "Correio da Manha" z powodu publikacji całkowicie nieprawdziwej informacji i próby poważnego naruszenia wizerunku naszego klubu. Real Madryt nie wiedział o tym wydarzeniu, do którego odnosi się wspomniana gazeta, związanym z Cristiano Ronaldo i dlatego nie mógł podjąć żadnego działania wobec czegoś, o czym całkowicie nie wiedział. Real Madryt domaga się całkowitego sprostowania ze strony wspomnianej gazety - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Sprawa rzekomego gwałtu Ronaldo wyszła na jaw dopiero w 2017 roku, a ujawnił ją niemiecki "Der Spiegel", który posługiwał się dokumentami wykradzionymi przez hakerów z "Football Leaks". Do tragicznego zdarzenia miało dojść osiem lat wcześniej, kiedy Ronaldo podczas wakacji w Las Vegas. Wtedy, według Kathryn Mayorgi, miał ją zgwałcić w hotelu Palms Place.

***

"Cristiano Ronaldo musi wrócić do Portugalii, by uniknąć ekstradycji", mówi hiszpański prawnik Emilio Cortes

"Der Spiegel" ujawnił dokumenty w sprawie gwałtu Cristiano Ronaldo

Kolejna kobieta oskarża Cristiano Ronaldo o gwałt!

Więcej o:
Komentarze (7)
Real Madryt skomentował rzekomy gwałt Cristiano Ronaldo
Zaloguj się
 • redaktorwydania

  Oceniono 1 raz 1

  W jakich butach najlepiej się gwałci ............?? w NAJKACH

 • primadenko

  0

  mamy rok 2018

 • glunek

  0

  podobno PŁAKAŁ w trakcie :)

 • donarturos1

  Oceniono 2 razy 0

  Jankesy są zazdrośni o to, że Ronaldo jest bardziej znany od ich nędznych futbolistów, bejsbolistów czy koszykarzy. Kolejny raz próbują zniszczyć europejską gwiazdę. Ale wam to się nie uda. CR7 dla zbyt wielu jest bogiem.

 • marlboro_mann

  Oceniono 2 razy 0

  9 lat k***** bylo tak dobrze po nocy z Ronaldo, ze dopiero teraz sobie przypomniala, ze dupy dala i mozna na tym zarobic.

 • menuet1

  0

  musze sobie przypomniec jakiegoś Krezusai go oskarżyc !!!!

 • 66kropek

  0

  Na widok tytułu" Klub pozywa gazetę w sprawie Ronaldo" Przestraszyłam się,że biedne Juve zgłupiało zupełnie i pozwało Spiegla , ale okazało się ,że jak w starym dowcipie o radiu Erywań owszem klub ,ale Real Madryt i owszem w sprawie Ronaldo, ale nie że nie zgwałcił tylko usiłuje umoczyć w to Real. Jak znam życie portugalska gazeta pójdzie z torbami:):)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX