Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Correio da Manha": To Real Madryt miał skłonić Cristiano Ronaldo do ugody w sprawie rzekomego gwałtu

Cristiano Ronaldo nigdy nie czuł się winny gwałtu, a odszkodowanie zapłacił Kathryn Mayordze dlatego, że nalegał na to Real Madryt - taka według "Correo da Manha" ma być linia obrony Portugalczyka w sprawie z powództwa obwiniającej go Amerykanki.

To Real Madryt miał skłonić Cristiano Ronaldo do podpisania z Kathryn Mayorgą ugody przed amerykańskim mediatorem i wypłacenia kobiecie oskarżającej go o gwałt 375 tysięcy dolarów odszkodowania. Władze Realu, do którego Portugalczyk przechodził w czerwcu 2009, bijąc rekord transferowy – transfer ogłoszono oficjalnie 26 czerwca, a w nocy z 12 na 13 czerwca podczas wakacji w Las Vegas Cristiano miał według Mayorgi zgwałcić ją w apartamencie hotelu Palms Place – obawiały się wizerunkowych kłopotów, gdyby sprawa wyszła na jaw.

Nie wyszła przez osiem lat, dopiero w 2017 ujawnił ją „Der Spiegel” opierając się na dokumentach wykradzionych przez hakerów z „Football Leaks”. A pod koniec września Mayorga wniosła do sądu w Nevadzie pozew cywilny przeciw Cristiano Ronaldo. W ten sposób przestała obowiązywać ugoda podpisana w styczniu 2010 roku, kilka miesięcy po rzekomym gwałcie.

Tak przedstawia przyszłą linię obrony Portugalczyka dziennik „Correio da Manha”. Gazeta opiera swoje doniesienie informacjach „osoby mającej wgląd w sprawę”. Cristiano Ronaldo spotkał się w ostatnich dniach w Lizbonie ze swoimi prawnikami. Gazeta przekonuje, że wersja zdarzeń zapamiętana przez piłkarza różni się mocno od tej przedstawionej przez Mayorgę. Amerykanka przekonuje, że opuściła hotel niedługo po gwałcie, a Cristiano ma przedstawić dowody na to, że po zajściu w hotelu kobieta wróciła razem z nim do klubu nocnego Rain, w którym się kilka godzin wcześniej poznali.

Cristiano Ronaldo zostanie przesłuchany przez policję z Las Vegas. Kolejne kobiety oskarżają Ronaldo

"Cristiano Ronaldo musi wrócić do Portugalii, by uniknąć ekstradycji"

"Der Spiegel" ujawnił dokumenty w sprawie gwałtu Cristiano Ronaldo

Juventus wstawił się za Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo o rzekomym gwałcie: Stanowczo zaprzeczam tym oskarżeniom

Polska - Portugalia. Transmisja TV, stream online. Gdzie obejrzeć?

Polska - Włochy. Transmisja TV, stream online. Gdzie obejrzeć?

Więcej o:
Komentarze (31)
"Correio da Manha": To Real Madryt miał skłonić Cristiano Ronaldo do ugody w sprawie rzekomego gwałtu
Zaloguj się
 • Jacek Bereda

  Oceniono 12 razy 4

  I bardzo dobrze, bo to wszystko sPiSek Realu Madryt. A konkretnie Fiorentino Pereza. On mści się na Ronaldo za to, że odszedł do Juve. I dlatego rozpoczął kampanię oczerniania Ronaldo. Podesłał tę dziewczynę do Vegas a potem całą sprawę ujawnił dziennikarzom Spiegla. Ponadto nakazał sędziemu aby pokazał Ronaldo czerwoną kartkę w meczu LM. W zmowie z Perezem jest nawet Krzysztof Piątek, który strzela gola za golem co wywołuje u Ronaldo coraz większą frustrację.

 • 66kropek

  Oceniono 2 razy 2

  No raczej mieli rację,że się obawiali o jego wizerunek:):):) Kurczę Perez zrobił deal życia jak wypchnął to zgniłe jajko w ostatniej chwili z Realu! Szkoda mi Juve.

 • loyer1

  Oceniono 6 razy 2

  "W ten sposób przestała obowiązywać ugoda podpisana w styczniu 2010 roku, kilka miesięcy po rzekomym gwałcie."

  Skoro przestała obowiązywać, to może niech odda kasę?

 • jotemka0602

  Oceniono 2 razy 2

  No to wymyślił...

 • serbinek26

  0

  poczytajcie Brudną piłkę -Z archiwum Football Leaks - tam sie dowiecie jak sie kupuje i sprzedaje pilkarzy w hotelach z pieknymi kobietami ,menagerami i mafiozami

 • the_foe

  0

  1. Ronaldo ma asa w rękawie - może powołać tabun kochanków, którzy udowodnią, ze jak CR7 nie musi, to się kobiety nie tyka
  2. Gdyby było tak jak mówi ta pani, to biorąc tylko 400 tys USD to by się sfrajerowała, 10 mln też by zapłacił - bo by musiał, inaczej moze właśnie by wychodził z więzienia w USA...

 • boliver

  Oceniono 2 razy 0

  Pusta zelowana pala,,

  Kopacz szmacianej,, I dlatego ma problemy,,
  A moze ten co wali z byka albo prezes winni,,??

  Zalosny koniec tego pajaca,,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX