Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kolejna kobieta oskarża Cristiano Ronaldo o gwałt!

Cristiano Ronaldo niebawem może mieć ogromne kłopoty. Jak informuje "Daily Mail", do prawnika Kathryn Mayorgi, która kilka dni temu oskarżyła Portugalczyka o gwałt, zgłosiła się kolejna kobieta twierdząca, że piłkarz Juventusu skrzywdził ją w ten sam sposób.

Do popełnienia przestępstwa przez portugalskiego gwiazdora miało dojść latem 2009 roku w Las Vegas. "Der Spiegel” opisał sprawę w roku 2017, ujawniając dokument znaleziony w sprawie wydarzeń z 12 czerwca 2009 w Las Vegas: Cristiano Ronaldo płaci 375 tysięcy dolarów, a Kathryn Mayorga, opisana wówczas przez tygodnik pseudonimem Susan K., milczy o tamtej nocy na zawsze. Ugodę podpisali w 2010 roku.

Sprawa jednak wróciła, a Mayorga zdecydowała się złożyć pozew cywilny przeciwko Portugalczykowi. W ubiegłym tygodniu, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, prawnicy kobiety tłumaczyli, dlaczego ta nie zdecydowała się iść do sądu wcześniej i podpisała z oskarżonym ugodę.

>> Cristiano Ronaldo i oskarżenie o gwałt. Nowe fakty ws. zdrowia Kathryn Mayorgi

Oskarżenia Mayorgi, to jednak nie koniec problemów Ronaldo. Jak dowiedzieli się dziennikarze brytyjskiego "Daily Mail", do jej prawnika zgłosiła się bowiem kolejna kobieta, która twierdzi, że została skrzywdzona przez Ronaldo w ten sam sposób. - Miałem telefon od kobiety, która twierdzi, że przeżyła z nim bardzo podobną historię -przyznaje prawnik cytowany przez "DM".

>> Juventus ma problem przez Ronaldo. Spadły ceny akcji

Portugalski gwiazdor wciąż odpiera wszelkie zarzuty, twierdząc, że do niczego nie zmuszał Mayorgi, a do jego pokoju udała się ona dobrowolnie. Doniesień o drugiej pokrzywdzonej kobiecie jeszcze nie skomentował.

Jeśli jednak nie będzie w stanie udowodnić swoich racji, może mieć poważne problemy. Duże firmy, m.in. Nike czy EA Sports, zastanawiają się już nad zakończeniem wartej kilkaset milionów dolarów współpracy, a EA, produkująca grę FIFA 19, którą Ronaldo reklamował, zdecydowała się na wycofanie wizerunku zawodnika z materiałów promocyjnych.

>> EA Sport monitoruje sprawę Ronaldo. Piłkarz zniknął z materiałów promocyjnych FIFA 19

Więcej o:
Komentarze (108)
Kolejna kobieta oskarża Cristiano Ronaldo o gwałt!
Zaloguj się
 • arduum

  Oceniono 20 razy 18

  "Jeśli jednak nie będzie w stanie udowodnić swoich racji..."

  Ciężar dowodu ciąży na oskarżycielu, a nie na oskarżonym.

 • takaprawda2015

  Oceniono 26 razy 14

  Bo one myślały że idą z nim do hotelu czytać poezję, a nie się bzykać.

 • Tds Sbl

  Oceniono 18 razy 8

  Wyłudzanie kasy na gwałt od bogatszych, podobnie jak wyłudzanie kasy na dziecko od bogatszego i naiwnego (bez zgadzania się na badania itp.) jest coraz modniejsze u starzejących się bab.

 • mr_gm

  Oceniono 14 razy 6

  Widać jak na dłoni, że to dęte sprawy. Żadna z tych pań nie zgłosiła się na policję, ani nie zrobiła obdukcji, a ta pierwsza przyjęła kasę i od razu gwałtu nie ma, a po latach nagle mówi o traumie. Osobiście gdybym był zgwałconą kobietą to nie przyjąłbym żadnych pieniędzy za milczenie, tylko wytoczyłbym sprawę karną i walczyłbym o odszkodowanie, bo inaczej czułbym się jak zwykła pani co sprzedaje swoje ciało za pieniądze.

 • anakastyczny

  Oceniono 12 razy 6

  Ronaldo podobno jest ciepły, więc jako chłop też chyba się mogę zgłosić.

 • ryszardryszard67

  Oceniono 11 razy 5

  Niedawno okazało się ze prawie cale Hollywood zrobiło karierę na dawaniu d..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX