Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Juventus wstawił się za Cristiano Ronaldo

EA Sports i Nike się niepokoją, a Juventus Turyn wspiera swojego piłkarza. Klub odniósł się do sprawy rzekomego gwałtu Cristiano Ronaldo na Kathryn Mayordze.

Cristiano Ronaldo w ostatnich miesiącach pokazał swój wielki profesjonalizm i poświęcenie. które jest doceniane przez wszystkich w Juventusie. To co rzekomo wydarzyło się 10 lat temu nie zmienia tej opinii o nim nikogo, kto miał okazję obcować z tym wielkim mistrzem - czytamy na oficjalnym Twitterze włoskiego klubu.

To komentarz do sprawy rzekomego gwałtu Cristiano Ronaldo na Kathryn Mayordze. Amerykanka postanowiła złożyć pozew cywilny przeciwko Portugalczykowi. - Nikogo nie zgwałciłem. Ktoś po prostu chce się wypromować na mojej osobie - napisał na Twitterze Ronaldo.

Juventus piłkarza wspiera, a Nike jest całą sprawą zaniepokojone. W przesłanym do "The Associated Press" czytamy, że w Nike są "głęboko przejęci niepokojącymi zarzutami" i zapowiadają, że będą "bacznie monitorować sprawę". Firma wspiera piłkarza od 2003 roku. Kontrakt Ronaldo z Nike jest ponoć dożywotni i jest wart miliard dolarów.

Zaniepokojone jest też EA Sports, wydawca gry FIFA19, na której okładce jest Ronaldo, którego oświadczenie jest niemal bliźniacze z tym od Nike.

Cristiano Ronaldo i oskarżenia o gwałt. O co chodzi?

"Ona się nie skarżyła, że byłem brutalny. Skarżyła się, że zrobiłem to wbrew jej woli. Nie powiedziała nic o tym, że pójdzie na policję". Tak Cristiano Ronaldo opisywał swoim prawnikom noc z Kathryn Mayorgą. Kilka godzin w Las Vegas, które mogą go jeszcze bardzo drogo kosztować - pisze o sprawie Paweł Wilkowicz.

Arkadiusz Milik okradziony. Żartobliwy wpis polskiego piłkarza

Ludovic Obraniak zakończył karierę

Więcej o:
Komentarze (22)
Juventus wstawił się za Cristiano w sprawie gwałtu
Zaloguj się
 • elvisek101

  Oceniono 4 razy 4

  Real wiedział o tym więc się pozbył Krysi, żeby nie stracić wizerunkowo :)

 • krowiak_podwiniety

  Oceniono 1 raz 1

  HAHAHA a skad gazeta wie co CR7 powiedzial prawnikom? HAHAHA przeciez obowiazuje ich tajemnica adwokacka HAHAHA szukasz rzetelnego dziennikarstwa? Tutaj go nie znajdziesz

 • kamila3345

  0

  Pytanie czy naprawdę nie chciała, czy są jakieś dowody oporu, naskórek pod paznokciami, siniak, wyrwany włos, rozerwane ubranie itd. Bo samo powiedzenie "żałuję teraz tamtej nocy" ale w sumie wtedy było mi wszystko jedno to ja mam też parę takich... Niestety żadna nie z Ronaldo więc z kasy nici...

 • 0

  Jeśli zrobił to wbrew jej woli to jest zwykłym szmaciarzem gwałcicielem i miliony jakie posiada nie są żadnym alibi !!

 • dvla

  0

  "Skarżyła się, że zrobiłem to wbrew jej woli" czy OK?

 • artzat74

  0

  Ciekawe , co by mówiło Juve , gdyby Ronaldo zgwałcił córkę prezesa Starej Damy .

 • xrafael

  0

  Opisywal prawnikom a oni co z gembndoppee ???

 • nieotake

  0

  Czego Runaldu nawciągał się w tym Lasie Vegasie, że się aż babeczką podjarał?
  Jak więcej ujawni, to pewnikiem na dokrętki Las Vegas Parano i Kaca Vegasa będzie można liczyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX