Serie A. Juventus pokonuje Napoli w meczu na szczycie

Juventus pokonał Napoli (3:1) w meczu na szczycie Serie A. Dwa gole strzelił Mario Mandzukić, a trzeciego dołożył Leonardo Bonucci. Bardzo dobry mecz rozegrał także Cristiano Ronaldo, który zaliczył dwie asysty.

Juventus pokonał Napoli w meczu na szczycie Serie A. Kapitalne spotkanie rozegrał duet Mandzukić i Ronaldo. Pierwszy strzelił dwa gole, a drugi zanotował dwie asysty. Wynik spotkania otworzył Mertens, który już w 10 minucie wykorzystał nieporozumienie w obronie Juventusu. Później jednak gole strzelali tylko piłkarze Juventusu.

Niestety, od początku meczu obejrzeliśmy z tylko jednego Polaka. Arkadiusz Milik, mimo że w środku tygodnia strzelił dwa gole, to tym razem usiadł na ławce rezerwowych.

Piotr Zieliński nie pokazał niczego specjalnego w tym spotkaniu i został zmieniony w drugiej połowie.W tym samym momencie  na boisko wszedł Arkadiusz Milik i trzeba przyznać, że wniósł sporo ożywanie. Raz Polak świetnie podał do Callejona, ale ten trafił prosto w Wojciecha Szczęsnego.

Juventus prowadzi w tabeli Serie A i ma 21 punktów. Drugie miejsce zajmuje Napoli, które ma 15 "oczek".