Serie A. Karol Linetty krytykowany we W這szech za mecz Sampdoria - Inter

Sampdoria Genua przegra豉 z Interem Mediolan 0:1 w meczu 5. kolejki w這skiej Serie A. Bardzo surowo za wyst瘼 w tym meczu oceniony zosta reprezentant Polski Karol Linetty.

Od pocz徠ku sezonu Linetty jest niepodwa瘸lnym graczem pierwszego sk豉du. Wszystkie pi耩 ligowych potyczek rozpoczyna w wyj軼iowej jedenastce i do czasu sobotniego starcia tylko raz nie sp璠zi na boisku pe軟ych dziewi耩dziesi璚iu minut.

Przeciwko Interowi Polak zaprezentowa si jednak mizernie. Nie by aktywny, a w pierwszych minutach spotkania dosta 鄴速 kartk za zupe軟ie niepotrzebny faul, czym bardzo szybko utrudni sobie gr. Boisko opu軼i w 58. minucie zmieniony przez Jakuba Jankto.

Serie A. Wielkie emocje w Genui. Inter lepszy od Sampdorii!

"La Gazzetta dello Sport" oceni豉 wyst瘼 Linettego na pi耩 w dziesi璚iostopniowej skali. Gorsz ocen od reprezentanta Polski wystawiono jedynie Urugwajczykowi Gastonowi Ramirezowi. Nieco wy窺z not od w這skich dziennikarzy otrzyma Bartosz Bereszy雟ki, kt鏎emu przyznano sz鏀tk. Podkre郵ono jego za瘸rte pojedynki z Antonio Candrev i niez陰 gr w obronie. Obro鎍a nie pod陰cza si jednak w og鏊e pod ataki swojego zespo逝.

Trzeci z Polak闚 Dawid Kownacki nie m鏬 zagra z Interem z powodu urazu.

Przed niedzielnymi meczami Serie A Sampdoria zajmuje sz鏀te miejsce w ligowej tabeli, maj帷 siedem punkt闚 na koncie.