0
1
1
Juventus
Bramki: Ronaldo (50., 65.) Kartki: Cancelo, Alex Sandro, Costa - żółta; Costa - czerwona Skład: Szczęsny - Cancelo, Benatia, Bonucci, Alex Sandro (80. Cuadrado) - Khedira, Can (71. Bentancur), Matuidi - Dybala, Mandżukić (61. Costa), Ronaldo
Sassuolo
Bramki: Babacar (90.) Kartki: Djuricić, Berardi, Bourabia - żółta Skład: Consigli - Lirola, Marlon, Ferrari, Rogerio (72. Dell'Orco) - Duncan, Locatelli (83. Babacar), Bourabia - Berardi, Boateng, Djuricić (60. Di Francesco)
Cristiano Ronaldo strzelił swoje dwa pierwsze gole w barwach Juventusu. W 4. kolejce Serie A Stara Dama wygrała z Sassuolo 2:1.

Mistrzowie Włoch długo się męczyli w Turynie z Sassuolo, ale ostatecznie zanotowali czwartą wygraną z rzędu. W 50. minucie Cristiano Ronaldo strzelił swojego pierwszego gola dla Juve i pewnie jednego z najłatwiejszych w karierze. Portugalczyk skierował piłkę do pustej bramki z odległości 50 centymetrów. Kwadrans później CR7 popisał się mierzonym uderzeniem z około 15. metra.

Kiedy wydawało się, że wynik już nie ulegnie zmianie, to w 90. minucie Szczęsnego celnym strzałem głową pokonał Babacar. Chwilę później z boiska wyleciał Douglas Costa, który uderzył rywala łokciem, potem poprawił z główki, a pokaz chamstwa zakończył opluciem go...

Stara Dama jest liderem Serie A i po czterech kolejkach ma 12 punktów.