Serie A. Mariusz Stępiński strzela gola Juventusowi! [WIDEO]

Mariusz Stępiński strzelił bramkę w meczu pierwszej kolejki Serie A z Juventusem.

Cały piłkarski świat patrzy na Weronę, gdzie Chievo gra z Juventusem. Właśnie w tym meczu debiutuje Cristiano Ronaldo, ale to nie Portugalczyk był bohaterem pierwszej połowy.

W 38. minucie cały stadion jednak eksplodował, bo gospodarze przeprowadzili jedną z niewielu akcji i strzelili kapitalnego, wyrównującego gola, którego autorem był Polak - Mariusz Stępiński. Nasz napastnik doskonale wyszedł w górę i popisał się świetną główką, a Wojciech Szczęsny musiał wyciągać piłkę z bramki.

W trzeciej minucie bramkę otwierającą wynik strzelił Sami Khedira z Juventusu, a potem mistrzowie Włoch mieli ogromną przewagę. Drużyna Allegriego w pierwszej połowie wymieniła ponad 400 podań, a Chievo zaledwie 126.

Cristiano Ronaldo w pierwszej połowie był bardzo niewidoczny, Portugalczyk miał także pretensje do swoich kolegów, że ci nie podają mu w dogodnych sytuacjach.

Cały mecz skończył się wynikiem 3:2 dla Juventusu. Relacja z tego meczu dostępna tutaj

Nigel Adkins namawia Kamila Grosickiego do odejścia. "Zarabia za dużo"

Ekstraklasa. Mateusz Borek zaprasza Dariusza Mioduskiego na kolację. "Legia Warszawa nie jest tak słaba"