Serie A. Mariusz Stępiński strzela gola Juventusowi! [WIDEO]

Mariusz Stępiński strzelił bramkę w meczu pierwszej kolejki Serie A z Juventusem.

Cały piłkarski świat patrzy na Weronę, gdzie Chievo gra z Juventusem. Właśnie w tym meczu debiutuje Cristiano Ronaldo, ale to nie Portugalczyk był bohaterem pierwszej połowy.

W 38. minucie cały stadion jednak eksplodował, bo gospodarze przeprowadzili jedną z niewielu akcji i strzelili kapitalnego, wyrównującego gola, którego autorem był Polak - Mariusz Stępiński. Nasz napastnik doskonale wyszedł w górę i popisał się świetną główką, a Wojciech Szczęsny musiał wyciągać piłkę z bramki.

W trzeciej minucie bramkę otwierającą wynik strzelił Sami Khedira z Juventusu, a potem mistrzowie Włoch mieli ogromną przewagę. Drużyna Allegriego w pierwszej połowie wymieniła ponad 400 podań, a Chievo zaledwie 126.

Cristiano Ronaldo w pierwszej połowie był bardzo niewidoczny, Portugalczyk miał także pretensje do swoich kolegów, że ci nie podają mu w dogodnych sytuacjach.

Cały mecz skończył się wynikiem 3:2 dla Juventusu. Relacja z tego meczu dostępna tutaj

Nigel Adkins namawia Kamila Grosickiego do odejścia. "Zarabia za dużo"

Ekstraklasa. Mateusz Borek zaprasza Dariusza Mioduskiego na kolację. "Legia Warszawa nie jest tak słaba"

Kamil Grosicki oburzony słowami Zbigniewa Bońka. Kibice bezlitośni dla piłkarza

Liga francuska. Bordeaux szuka trenera. Klinsmann, Blanc albo Henry poprowadzi Lewczuka?

Komentarze (23)
Mariusz Stępiński strzela gola Juventusowi! [WIDEO]
  • 1234pablo

Oceniono 7 razy 7

I co niby Szczęsny miał zrobić przy tej bramce? Tytuł to typowe schadenfreude GW gdy chodzi o tego bramkarza.

• acer0

Oceniono 1 raz 1

,,Cristiano Ronaldo w pierwszej połowie był bardzo niewidoczny, Portugalczyk miał także pretensje do swoich kolegów, że ci nie podają mu w dogodnych sytuacjach." panie ronaldo i tak zawsze będzie bo w Juventusie nie gra się tak jak w Realu. Nie bedzie nigdy przyporządkowania całej drużyny pod ciebie takjal w Realu. Tu wszyscy zawodnicy grają i pracują na zwycięstwo a nie by jeden pajac czekał tylko na podania by strzelać gole, trzeba wziąść się za granie panie Ronaldo i samemu zacząć grać by odebrać piłkę przeciwnikowi. Skończyła się era Ronalda lenia i jeśłi chcesz coś znaczyć w Juve to zacznij pracować a nie stać i czekać na podanie. I chyba po jednym sezonie sam uciekniesz zJuwebtusu do jakiejś pośledniej czwartej ligi a najlepiej do Polskiej trzeciej ligi tu będziesz sławny

• acer0

Oceniono 3 razy 1

Hs hs ha Ronldo kaput. Ronaldo prechdząc myśłał że będzie idolem i cała drużyna bedzie na niego grała tak jak w Realu. Ale Juventus nir gra i nie będzie grł tak jak Real tylko na Ronalda tu się gra zespołowo gra zespół a nie indywidualnie tylko na Ronalda. To przeście do Juventusu jest końcem sławy Ronalda z meczu na mecz brdzie coraz mu gorzej , aż w końcu zacznie grzać ławeczkę i bedzie podrzędnym zawodnikiem.

• Bartek Bartek

0

Gdyby Szczęsnemu się chciało to by obronił ale że lubi grzać ławę to już jego sprawa??

• Oceniono 2 razy 0

Strzał idealny. Kto ma pretensje do Szczęsnego, chyba nigdy nie grał w piłkę 😁

• lavi24

Oceniono 2 razy 0

przeczytałem cały artykuł i w dalszym ciągu nie wiem jakim wynikiem zakończył się mecz...

• eurotram

0

Co się z Wojtkiem dzieje? Przecież ten chłopak naprawdę potrafi bronić świetnie. Allegri nie zdejmie go raczej po jednym takim meczu,ale Wojtek musi się szybko ogarnąć! Przecież nie może tak głupio i szybko spieprzyć tego,na co pracował tak długo i wytrwale!