Serie A. Gol Dawida Kownackiego z Interem! [WIDEO]

Dawid Kownacki strzelił swojego drugiego gola w Serie A! Tym razem Polak trafił do bramki Interu Mediolan w przegranym przez jego Sampdorię 3-2 wyjazdowym meczu.

Polak wszedł na boisko w 57. minucie przy stanie 0-3. Już siedem minut później wpisał się na listę strzelców po podaniu Fabio Quagliarelli i pięknym wykończeniu z ostrego kąta, które zaskoczyło Samira Handanovicia.

Wcześniej dla Interu trafił były zawodnik Sampdorii Milan Skriniar oraz dwukrotnie Mauro Icardi. Sampdoria wróciła do gry na dobre w 86. minucie po kontaktowym golu Quagliarelli, ale tylko na tyle było stać podopiecznych Marco Giampaolo. Bartosz Bereszyński grał przez 90 minut, za to Karol Linetty pojawił się na murawie w 65. minucie.

Inter chwilowo został nowym liderem tabeli z 26 pkt - ma punkt przewagi nad Napoli, które w środę zagra z Genoą. Za to Sampdoria jest szósta z 17 pkt na koncie.