Serie A. Łukasz Skorupski trafi do Torino?

19.06.2017 09:49
Łukasz Skorupski

Łukasz Skorupski (Fot. Alessandra Tarantino/AP)

Łukasz Skorupski może zostać kupiony przez Torino, które szuka następcy Joe Harta - taką informację podało "Tuttosport".

Skorupski jest formalnie zawodnikiem Romy, ale od dwóch sezonów przebywa na wypożyczeniu w Empoli. Swoją postawą zachwyca kibiców. W sezonie 2016/17 zanotował aż 144 skuteczne interwencje, więcej od wszystkich innych bramkarzy Serie A. Ogółem w 35 meczach aż dziesięć razy zachował czyste konto. Mimo jego świetnej postawi Empoli zostało zdegradowane.

Wciąż nie ma oficjalnego stanowiska Romy wobec Polaka, ale spekuluje się, że numerem jeden w przyszłym sezonie ma zostać Brazylijczyk Allison, bo Wojciech Szczęsny najprawdopodobniej opuści zespół.

Wedle informacji "Tuttosport" całą sytuację wykorzystać chce Torino, które szuka następcy Joe Harta. Anglik został wypożyczony z Manchesteru City, ale kompletnie zawiódł. Turyńczycy oferują za Polaka 10 mln euro.

Inną opcją jest Salvatore Sirigu, bramkarz PSG, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Osasunie.

Serie A. Szczęsny trafi do Juventusu? "Nie może pozwolić sobie na siedzenie przez rok na ławce"

Kto jest starszy: Franck Ribery czy Arjen Robben? [QUIZ]
1/10Kto jest starszy?
Komentarze (2)
Serie A. Łukasz Skorupski trafi do Torino?
Zaloguj się
  • komentarz_miesiaca

    Oceniono 1 raz 1

    Co za absurd, Juve za Szczęsnego proponuje 5 mln Euro, a Skorupski ma pójść do Torino za 10 mln? A Roma obudzi się z ręką w nocniku, tzn. bez bramkarza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX