Barcelona straciła punkty mimo pięknego gola. Real Madryt zostanie liderem? [WIDEO]

FC Barcelona tylko zremisowała na wyjeździe 2:2 z Realem Sociedad. To oznacza, że już w niedzielę może stracić pozycję lidera na rzecz Realu Madryt.

Już w 12. minucie Real Sociedad objął prowadzenie po trafieniu Mikela Oyarzabala z rzutu karnego. W 38. minucie gola po bardzo ładnym uderzeniu strzelił Antoine Griezmann.

Tuż po przerwie Lionel Messi wyłożył piłkę Luisowi Suarezowi, który umieścił ją w siatce. Jednak w 62. minucie błąd popełnił Marc-Andre ter Stegen - bramkarz Barcelony odbił piłkę po uderzeniu prosto pod nogi Aleksandra Isaka, który ustalił wynik spotkania na 2:2.

Real Madryt wyprzedzi Barcelonę?

To było ostatnie spotkanie Barcelony przed środowym El Clasico, do którego może podejść jako wicelider tabeli. Ekipa Ernesto Valverde straci pierwsze miejsce (ma 35 pkt), jeśli w niedzielę Real Madryt (34 pkt) pokona na wyjeździe Valencię. Starcie Barcelona - Real Madryt w środę o 20:00.