Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Trzech byłych piłkarzy skazano na 38 lat więzienia za gwałt na 15-latce

Trzej hiszpańscy piłkarze Raul Calvo, Carlos Cuadrado i Victor Rodriguez zostali skazani przez sąd w Burgos na 38 lat więzienia. To kara za dokonanie zbiorowego gwałtu na 15-latce. Do przestępstwa doszło w listopadzie 2017 roku.

Raul Calvo, Carlos Cuadrado i Victor Rodriguez zostali skazani przez hiszpański sąd na 38 lat więzienia. W ten sposób sąd w Burgos ukarał byłych piłkarzy Arandiny (klub występujący na czwartym szczeblu rozgrywek piłkarskich w Hiszpanii - Tercera Division) za gwałt na 15-letniej dziewczynie.

Raul Calvo, Carlos Cuadrado i Victor Rodriguez trafią do więzienia. Hiszpańscy piłkarze skazani za gwałt na nieletniej

Do przestępstwa doszło w listopadzie 2017 roku. Podczas procesu ofiara wyznała, że Calvo, Cuardado i Rodriguez zaprosili ją do mieszkania, a tam zmusili do rozebrania się i wykonania czynności seksualnych. Postępowanie sądowe toczyło się za zamkniętymi drzwiami, by uniemożliwić kontakt oskarżonych z ofiarą lub jej najbliższymi.

Ostatecznie sąd uznał, że piłkarze zdawali sobie sprawę z tego, że dziewczyna była nieletnia. Według informacji podanych przez portal rt.com cała trójka nie przyznała się do winy i prawdopodobnie odwoła się od wyroku. Mimo wymierzonych przez sąd 38 lat więzienia, skazani - zgodnie z zapisami hiszpańskiego prawa - trafią do więzienia maksymalnie na 20 lat. 

Więcej o:
Komentarze (77)
Trzech byłych piłkarzy skazano na 38 lat więzienia za gwałt na 15-latce
Zaloguj się
 • gostek_gostek

  Oceniono 25 razy 19

  U nas nie chroni się poszkodowanej. Pewnie na etapie postępowania dziewczyna usłyszała by, że na pewno było fajnie. Potem jakiś debilny dziennikarz nazwał by ją dz....ką i stwierdził, że tyle co ona zainkasuje za ten numer to inne kobiety nie zarobią przez całe życie. A na końcu ktoś udostępnił by jej dane a tysiąc rodaków zhejtowało by ją tak jak by mało było nieszczęść. Kultura kato mizoginistyczna to nasz znak rozpoznawczy wśród cywilizowanych krajów.

 • kaktus1a

  Oceniono 16 razy 14

  Dla porównania w Polsce:
  Przed gdańskim sądem stanął ksiądz Michał L., oskarżony o dwukrotne zgwałcenie 17-letniej dziewczyny. Do września świadczył posługę w parafii w Rumi. Gdy kilka lat temu matka dziewczyny powiadomiła kurię o gwałcie, abp Sławoj Leszek Głódź przeniósł księdza do innej parafii.

 • strange_email

  Oceniono 13 razy 13

  Jezusicku, podali pelne nazwiska i wrzucili zdjecia. Legalnie! Po wyroku normalnie pokazali kto to jest a nie Piotr P.. SZOK!

 • yankes1968

  Oceniono 12 razy 8

  U nas by dostali po roku, albo w zawieszeniu a piejących o "zmarnowaniu chłopcom życia" przez 'dziwkę, która sama chciała', byłby wielki chór.

 • js08836

  Oceniono 24 razy 6

  Czytacie to pisowskie zera ? Tak karze się gwałcicieli. W Argentynie dwóch księży pedofilów skazano na 45 i543 lata więzienia. I to jest kara pisowskie zera. U nas biskupi kryją księży przestępców. Gwałcicieli skazuje się na kary w zawieszenia, albo na 2 -3 lata.

 • coelka

  Oceniono 16 razy 4

  W Polsce by dostali zawiasy nienawidzę kościoła bo
  to kościół broni przestępców seksualnych a prawo też mamy beznadziejne jak całą klasę polityczna beznadziejną ,zaczynając w 89r.a o nczwc na piśmie. Kraj tworzą politycy przepisami to oni stworzyli takie prawo ,które nie szanuje ludzi .

 • spyderman2

  Oceniono 7 razy 3

  gdyby byli z pissu w pislandi wyszliby na wolnośc. to pis chciał wprowadzić przepisy że raz w roku można żonę zbić lub zgwałcić. jak nazwać kobiety które głosują na dude który by te przepisy przyklepał???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX