Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wyciekły wyniki Złotej Piłki! Hiszpański dziennikarz podał zwycięzcę

Jak podaje Francesc Aguilar, dziennikarz "Mundo Deportivo", Leo Messi po raz szósty w karierze odbierze "Złotą Piłkę". Jego zdaniem organizatorzy plebiscytu przekazali już tę informację Argentyńczykowi.

Choć oficjalne wyniki plebiscytu "Złotej Piłki" poznamy dopiero w poniedziałek 2 grudnia, Francesc Aguilar, dziennikarz "Mundo Deportivo" zdradził, że Leo Messi po raz szósty w swojej karierze odbierze nagrodę magazynu "France Football". - Lionel Messi w poniedziałek odbierze swoją szóstą "Złotą Piłkę" w karierze - napisał na Twitterze.

Wysłannicy "France Football", Pascal Ferre i Thierry Marchand, mieli przekazać Messiemu w Barcelonie informację o wygranej i przeprowadzić z nim wywiad oraz sesję zdjęciową z Argentyńczykiem, które zostaną opublikowane w magazynie tuż po wręczeniu nagrody na oficjalnej gali.

Jeśli informacje przekazane przez Aguilara się potwierdzą, będzie to już szósta "Złota Piłka", którą odbierze Argentyńczyk. Messi wygrywał plebiscyt w latach 2009-2012 oraz w 2015 roku. Kapitan FC Barcelony odebrałby tym samym także drugą nagrodę w tym roku, po tym jak 23 września wygrał plebiscyt "FIFA The Best".

Więcej o:
Komentarze (118)
Wyciekły wyniki Złotej Piłki! Hiszpański dziennikarz podał zwycięzcę
Zaloguj się
 • 1p.3.15

  Oceniono 29 razy 25

  Trzeba anulować bo przegramy

 • duffie

  Oceniono 38 razy 22

  Jeśli to prawda, to jest to kompletnie niezasłużona nagroda jeśli chodzi o sezon 18/19.

 • 1p.3.15

  Oceniono 6 razy 6

  Nie Brzęczek???

 • year68

  Oceniono 9 razy 5

  Wybory tej Złotej Piłki można porównać do głosowania w Eurowizji. Cała Afryka i połowa Ameryki Płd. nie zna Lewandowskiego, co najwyżej słyszeli nazwisko, które bardziej im się kojarzy z księdzem niż piłkarzem.

 • peterjk

  Oceniono 7 razy 5

  Klopp powiedział, źe jeśli mamy wybrać piłkarza dekady to jest to Messi, ale jeśli mamy na myśli ostatni sezon to to trofeum powinno powędrować dla kogoś z Liverpoolu.

 • s0nar

  Oceniono 6 razy 4

  No i prawidłowo. Tak naprawdę Messi jest najlepszy od 10-12 lat. To, że ma obecnie na koncie tak mało złotych piłek to jest skandal.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX