Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Superpuchar Hiszpanii odbędzie się w... Arabii Saudyjskiej! Zadecydowały pieniądze

Hiszpański Związek Piłki Nożnej (RFEF) poinformował oficjalnie, że Superpuchar Hiszpanii przez najbliższe trzy lata będzie odbywać się w Arabii Saudyjskiej. Turniej będzie odbywał się także w nowej formule, w której rywalizować będą aż cztery zespoły.

Już w lutym informowano o wprowadzeniu nowej formuły Superpucharu Hiszpanii, zgodnie z którą rywalizować mają nie dwa, a cztery zespoły. Obok mistrza Hiszpanii i zwycięzcy Pucharu Króla, czyli FC Barcelony i Valencii, w najbliższej edycji zagrają także dwie najwyżej sklasyfikowane drużyny w La Liga - Real Madryt i Atletico, a cały turniej rozegra się poza granicami Hiszpanii.

"W Polsce jesteśmy lepsi niż w Anglii czy w Niemczech". Zobacz poniżej wideo, w którym ekspert Eleven Sports mówi o pomysłach na usprawnienie systemu VAR w Europie:

Hiszpański Związek Piłki Nożnej (RFEF) poinformował w poniedziałek, że przez najbliższe trzy lata turniej będzie odbywał się w Arabii Saudyjskiej. Półfinały najbliższej edycji zostaną rozegrane w dniach 8-9 stycznia, a finał w niedzielę 12 stycznia.

Wszystkie spotkania Superpucharu Hiszpanii zostaną rozegrane na stadionie w Dżuddzie. RFEF za każdy kolejny turniej otrzyma aż 40 milionów euro. Hiszpański związek zapewnił sobie także prawo kobiet do swobodnego wejścia na stadion i zajęcia dowolnego miejsca na trybunach.

Więcej o:
Komentarze (14)
Superpuchar Hiszpanii odbędzie się w... Arabii Saudyjskiej! Zadecydowały pieniądze
Zaloguj się
 • boliver

  Oceniono 7 razy 7

  Czy mozna upasc nizej,?

  Prostytucja na calego,,

 • jethro21

  Oceniono 6 razy 6

  Jeszcze El Clasico w Pekinie a derby Madrytu np. w Nowym Jorku i już

 • zueoko

  Oceniono 5 razy 5

  Wszystko jest na sprzedaż.

 • skokens

  Oceniono 4 razy 4

  Kupsko straszne

 • proszejaciebiewkazdymbadzrazie

  Oceniono 3 razy 3

  Może by tak zabrali ze sobą Sarę i Monię...
  Tam by zarobiły i dały nam (sic!) odpocząć od tego spamu...

 • szaman668

  Oceniono 2 razy 2

  nie wiem tylko czy to dramat , czy komedia ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX