Hiszpańskie media: Thibaut Courtois ma stany lękowe

Thibaut Courtois nie wyszedł we wtorek na drugą połowę meczu Ligi Mistrzów Real Madryt - Club Brugge (2:2). Początkowo media donosiły o problemach żołądkowych belgijskiego bramkarza. Teraz jednak pojawiły się informacje, że Belg cierpi na stany lękowe.

Real Madryt wypadł bardzo przeciętnie we wtorkowym spotkaniu Ligi Mistrzów z Club Brugge. Hiszpański zespół przegrywał po 1. połowie 0:2. Ostatecznie na własnym boisku wywalczył z belgijską ekipą remis 2:2. Już w przerwie Zinedine Zidane przeprowadził dwie zmiany. Za Nacho wszedł Marcelo, a za Thibaut Courtois Alphonse Areola.

Zidane ma problemy w Realu. Co zrobi?

Zmiana bramkarza podczas meczu to nieczęsty widok. Kibice od razu zaczęli się zastanawiać, czy Zidane nie ma przypadkiem dość słabej formy Courtois. Belg zawinił przy pierwszej bramce dla Brugge. To nie pierwszy jego błąd w ostatnich miesiącach.

Courtois ma stany lękowe?

Hiszpańskie media po meczu poinformowały, że golkiper miał problemy żołądkowe i dlatego pozostał w szatni. Innego zdania jest jednak serwis Okdiario, który informuje, że wszystkiemu winne mają być stany lękowe, na które cierpi Courtois. - Do zawrotów głowy i problemów żołądkowych doprowadziły właśnie stany lękowe, a nie konkretny wirus - tłumaczy Okdiario. Belgijski bramkarz ma sobie nie radzić z krytyką, jaka spada na niego po słabych występach w barwach "Królewskich".

Okdiario przekonuje także, że Courtois nie zagra naprawdopodobniej w sobotnim meczu Realu z Granadą. W takiej sytuacji zastąpiłby go ponownie Areola.