Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Powiem tak jako pierwszy". Piłkarz BVB chce grać w Realu Madryt

Achraf Hakimi od poprzedniego sezonu gra w Borussii Dortmund, do której jest wypożyczony z Realu Madryt. Zawodnik liczy jednak, że dobre występy w Niemczech przełożą się na zainteresowanie Zinedine'a Zidane'a, bo obrońca marzy o powrocie do Realu.

Achraf Hakimi, który rok temu został wypożyczony do z Realu Madryt do Borussii Dortmund (na dwa lata) twierdzi, że gra w lidze niemieckiej mocno rozwinęła go jako piłkarza i chętnie wróciłby do Realu Madryt po zakończeniu wypożyczenia. 20-letni obrońca wróci na Santiago Bernabeu w 2020 roku, na 12 miesięcy przed wygaśnięciem jego aktualnej umowy z Realem.

- Wiele się nauczyłem i poprawiłem się zarówno jako gracz, jak i człowiek. Przyjechałem do nowego kraju, z jakimiś swoimi przyzwyczajeniami, niekoniecznie dobrymi. Ten rok pomógł mi się czegoś nauczyć, dojrzeć. Myślę, że to przełożyło się na moją jakość piłkarską - mówi Hakimi dla "Marki".

Achraf Hakimi chciałby wrócić do Realu Madryt

Wypożyczenie zawodnika trwa jeszcze do końca obecnego sezonu, a prawy obrońca chętnie wróciłby do Realu. - Jeśli Real ponownie na mnie spojrzy, to będę pierwszym, który powie tak. Trener dobrze mnie zna, ale teraz skupiam się na grze w Dortmundzie. Moim celem jest granie tutaj i wtedy będę dobrze widoczny - dodał piłkarz .

Więcej o:
Komentarze (1)
"Powiem tak jako pierwszy". Piłkarz BVB chce grać w Realu Madryt
Zaloguj się
  • lorca_mallorca

    Oceniono 1 raz 1

    Jprdl, kolejny raz robicie hecę wokół "transferu" polegającego na wypożyczeniu. Hakimi od tego, że jest wypożyczony do Borussii, nie przestał być piłkarzem Realu. Przestanie tylko, jeśli go ktoś wykupi, lub Real pozwoli, by jego kontrakt dobiegł końca - w obu przypadkach to Real zdecyduje, a Hakimi może tylko sprawę przyklepać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX