Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Prezes Santosu jest przekonany, że Neymar zmieni klub. "Na koniec roku"

Prezes Santosu Jose Carlos Peres jest przekonany, że Neymar niebawem zmieni klub. - Pójdzie do Realu Madryt. Jeśli nie teraz, to na koniec roku - uważa.

Całe lato trwała saga transferowa związana z Neymarem. Brazylijczyk ostatecznie pozostał w Paryżu, a walczyły o niego Barcelona i Real Madryt. PSG chciało za reprezentanta Brazylii ponad 200 mln euro i ten warunek nikt nie był w stanie spełnić.

Neymar jednak w Realu Madryt?

Prezes Santosu, którego Neymar jest wychowankiem, uważa, że 27-latek niebawem i tak zmieni zespół. - Pójdzie do Realu Madryt. Jeśli nie teraz, to na koniec roku - przekonuje Jose Carlos Peres w rozmowie z GloboEsporte.com. Władze brazylijskiego klubu liczą na kolejny transfer Neymara, bo w takim przypadku otrzymają 4 procent wartości transakcji.

Mimo spekulacji, Brazylijczyk ostatecznie pozostał w Paryżu.- Kiedy dowiedział się, że zostaje, nie mógł przestać płakać - poinformowali dziennikarze prowadzący program "El Chiringuito". Neymar jest zawodnikiem PSG od dwóch lat, gdy przeniósł się z Barcelony za 222 mln euro.

Więcej o: