Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Barcelona złożyła nietypową ofertę na kupno Neymara

- FC Barcelona nie zaoferowała PSG żadnych pieniędzy za Neymara. Zamiast tego zaproponowała trzech z czterech następujących zawodników: Philippe Coutinho, Ousmane'a Dembele, Samuela Umtitiego i Nelsona Semedo - informuje Christian Falk ze "SportBild".

FC Barcelona cały czas walczy o pozyskanie Neymara. Mistrzowie Hiszpanii złożyli kolejną propozycję za brazylijskiego zawodnika. Tym razem jest ona jednak dość nietypowa. Zdaniem Christiana Falka z tygodnika "SportBild", władze katalońskiego klubu zaproponowały paryżanom wymianę, w ramach której Neymar miałby wrócić do Barcelony, a do Francji powędrowałoby aż trzech graczy zespołu Ernesto Valverde. Trzech z czterech zaproponowanych przez Barcę. PSG mogłoby ich wybrać z następującej listy graczy: Philippe Coutinho, Ousmane Dembele, Samuel Umtiti, Nelson Semedo.

PSG nie zgadza się na wymianę

Falk stwierdził jednak, że oferta Barcelony nie zainteresowała szefów PSG. Pensja trzech zawodników (niezależnie od konkretnego wyboru), znacznie przekroczyłaby bowiem wynagrodzenie, jakie obecnie otrzymuje Neymar. Dodatkowo kilka dni temu media informowały, że mistrzowie Francji nie interesują się pozyskaniem Coutinho i Dembele. Uwagę skupiają natomiast na Umtitim i to jego chcieliby umieścić w ewentualnej transakcji. Wiadomo jednak, że musiałaby ona zawierać także pokaźną ofertę finansową, której ze strony Barcelony na razie nie ma.

Więcej o:
Komentarze (18)
Barcelona złożyła nietypową ofertę na kupno Neymara
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 3 razy 3

  Niech się lepiej zastanowią, czy dobrze na tym wyjdą - bo Neymar z artysty futbolu zaczyna się przepoczwarzać w rozkapryszonego klauna.

 • elvisek101

  Oceniono 2 razy 2

  Pojeb..ło ten zarząd, ponad 300 baniek wywalać na starszego kontuzjowanego zawodnika.

 • s0nar

  Oceniono 1 raz 1

  To byłby idiotyzm ze strony Barcelony. Co najwyżej Coutinho + drobna kwota dopłaty. Reszty zawodników z listy nie powinni się pozbywać, a nawet co do Coutinho nie jestem przekonany.

 • koenzymq10

  Oceniono 1 raz 1

  Neymar juz tylko do FC Slums Rio De Zanejro

 • koliber

  Oceniono 2 razy 0

  PGR BIELYSTOK????Tylko tam może grac !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX