Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Atletico Madryt wszczęło postępowanie dyscyplinarne wobec Antoine'a Griezmanna

Atletico Madryt rozpoczęło postępowanie dyscyplinarne wobec Antoine'a Griezmanna. Francuza może czekać kara finansowa.

Griezmann nie pojawił się na treningu Atletico. Może go za to spotkać kara, bo madrycki klub otworzył postępowanie dyscyplinarne wobec niego. Wicemistrzowie Hiszpanii zawiesili także rozmowy z Barceloną, do której Francuz pragnie odejść.

"Marca" pisze o "strajku Griezmanna", który miałby wymuszać transfer. Atletico nie zgadza się z takim zachowaniem piłkarza. Oczekuje za niego 120 mln euro. 

Hiszpanie wyliczyli także, ile może wynieść grzywna, jaką mistrz świata będzie musiał zapłacić. Atletico może mu wymierzyć karę w wysokości nawet 200 tys. euro. W maju zawodnik zapowiedział, że w letnim oknie transferowym odejdzie z Madrytu.

Więcej o:
Komentarze (7)
Atletico Madryt wszczęło postępowanie dyscyplinarne wobec Antoine'a Griezmanna
Zaloguj się
 • aa1000

  0

  Piłkarze stali się zakładnikami swoich agentów i klubów.
  Najpierw agent ogłupia zawodnika do podpisania długoterminowego kontraktu czy jego przedłużenia (ma dobrą kasę za te umowy), potem razem głowią się jak w połowie kontraktu "wyrwać" się z klubu.
  A kluby wraz z agentami piłkarzy mogłyby dodawać w kontraktach klauzulę o jakichś kwotach za "dogranie" kontraktu, zamiast czasem potężnych kwot za sam podpis i jej obniżenie lub anulowanie w przypadkach "niedogrania" kontraktu.

 • Jonny Bravo

  0

  Do rezerw go na cały sezon i wpuszcza bym go na ostatnie 10 min w głowach im się przerwrca pajac jeden

 • xzyzzy

  0

  gazeciane ogłupianie i tak już durnego ciemnego luda. byle łykał dalej sportwypierdy, a sportpismakom żyło się dostatniej.

 • boliver

  Oceniono 1 raz -1

  Na poczatek do fryzjera z tym kogutem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX