Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz Sevilli uderzył w inny samochód. Zginęła para młoda jadąca na wesele

W Meksyku doszło do tragicznego wypadku z udziałem piłkarza rezerwowej drużyny Sevilli FC Joao Malecka. Prowadzony przez 20-latka samochód uderzył w tył innego pojazdu, a dwoje znajdujących się w nim pasażerów poniosło śmierć.

W niedzielę na ulicach Zapopan – miasta w stanie Jalisco, w aglomeracji Guadalajary – doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem piłkarza rezerwowej drużyny Sevilli (Sevilla Atletico). Prowadzony przez Joao Malecka Ford Mustang uderzył w tył Chevroleta Aveo. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby podróżujące Chevroletem. Poniżej zamieszczamy film, na którym widać moment zderzenia: 

 

Hiszpańskie media informują, ofiarami wypadku są: Maria Fernanda, (26 lat) i Alejandro (33 lata). Para zawarła związek małżeński dzień przed wypadkiem. W momencie zdarzenia byli w drodze na przyjęcie weselne.

Tragiczny wypadek z udziałem młodego piłkarza Sevilli Joao Malecka. Dwie osoby nie żyją

Maleck nie odniósł poważniejszych obrażeń. Zawodnik Sevilli po przejściu koniecznych badań, trafił do aresztu. Lokalne media twierdzą, że lokalna prokuratura przedstawi wyniki dochodzenia w ciągu  najbliższych godzin. Jak informuje portal hola.com, jeśli piłkarzowi zostaną postawione zarzuty, mogą mu grozić 4 lata pozbawienia wolności lub karą grzywny. Maleck może jednak nie trafić do więzienia, bowiem w podobnych przypadkach meksykańskie prawo przewiduje też karę grzywny. 

Więcej o:
Komentarze (38)
Piłkarz Sevilli uderzył w inny samochód. Zginęła para młoda jadąca na wesele
Zaloguj się
 • 13sw

  Oceniono 22 razy 14

  Ostatnio słuchałem pod klubem rozmów młodego suwerena o wypadku w terenie zabudowanym przy prędkości kierowcy ponad 90 km/h.

  Naiwnie spodziewałem się potępienia takiego kierowcy, ale zamiast tego padło:
  " – Bo zapie***ać to trzeba umieć!".

 • farcry3

  Oceniono 11 razy 9

  Piłkarze charakteryzują się niskim IQ i dużymi pieniędzmi.
  Biedni , młodzi ludzie, musieli akurat na taką mieszankę trafić.

 • munaciello

  Oceniono 8 razy 8

  "dwóch znajdujących się w nim pasażerów poniosło śmierć"?
  Dwoje!

 • klufin

  Oceniono 7 razy 7

  a ten co wyjechał z lewej , dał " nogę "

 • izarider

  Oceniono 4 razy 2

  Jezu, z jaką on prędkością w nich uderzył. Obłęd. Od razu do pierdla...

 • beku72

  Oceniono 1 raz 1

  mogą mu grozić 4 lata pozbawienia wolności lub karą grzywny. - żart ludzkie życie w tych czasach nic nie znaczy sk..... pokupują samochody a potem prują ile wlezie żeby sam debil zginął to jeszcze ch... ale zabił ech.

 • soap2

  Oceniono 1 raz 1

  wpłaci na biednych i jutro będzie na wolności.
  w końcu to piłkarz!!

 • kerryking

  Oceniono 9 razy 1

  3/4 wolaków tak jeździ po mieście. Przecież nie będą się wlec 50km/h po ulicach, "wystarczy być dobrym kierowcą" i jeździć "bezpiecznie". No i wiedzieć, gdzie radary stoją, ale to u nas każdy Janusz wyssał z mlekiem matki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX