Real Madryt wygrał po golu w 88. minucie. Zemsta Ceballosa

Daniel Ceballos strzelił zwycięskiego gola dla Realu Madryt w meczu z Betisem Sevilla. Wcześniej kibice wyzywali go od" januszy, skur..., zjadaczy pestek i sprzedawczyków". Real Madryt wygrał 2:1.

Były piłkarz Betisu Sevilla został bohaterem Realu Madryt w meczu 19. kolejki La Liga. Daniel Ceballos strzelił pięknego gola w 88. minucie meczu i zapewnił Realowi komplet punktów. Wcześniej kibice Betisu wyzywali Ceballosa od "januszy, skur..., zjadaczy pestek i sprzedawczyków".

Pierwszego gola dla Realu strzelił w 13. minucie Luka Modrić. W 67. minucie do remisu doprowadził Sergio Canales i wydawało się, że zespół Santiago Solariego straci kolejne punkty w lidze. Real nie wygrał dwóch poprzednich meczów w La Liga.

"Królewscy" zajmują czwarte miejsce w tabeli. W 19 meczach zdobyli 33 punkty. Do prowadzącej Barcelony tracą 10 punktów.