Real Madryt. Kibice obrócili się przeciwko gwieździe zespołu. Gwizdy

Kibice Realu Madryt obrócili się przeciwko Garethowi Bale'owi - pisze AS. Kibice "Królewskich" pożegnali gwiazdę zespołu gwizdami, gdy ta schodziła z boiska w meczu z Rayo Vallecano (2:0).

- Gareth Bale jest teraz w świetle reflektorów. Jest fantastyczny i chcemy, by zawsze to pokazywał - powiedział przed meczem Santiago Solari, tymczasowy trener Realu Madryt. AS pisze, że Solari w ten sposób chciał wymóc na nim lepszą grę, by znowu był tym piłkarzem, który na początku sezonu niósł Real Madryt na swoich plecach.

Gareth Bale z Rayo zagrał 71 minut. Jednak rozczarował i stracił aż 14 piłek. Gdy został zmieniony przez Lucasa Vazqueza, został pożegnany gwizdami z trybun. W dodatku nie podał ręki Solariemu.

Real Madryt chce zaproponować 95 mln euro wymarzonemu trenerowi

Walijczyk został wygwizdany przez fanów po raz kolejny, wcześniej zdarzyło się to w meczu z Levante. Bale wyrównał swój najgorszy wynik w La Liga - nie strzelił gola w siedmiu kolejnych meczach.

Po raz ostatni Bale strzelił gola 19 września w meczu z AS Romą (3:0). W tym sezonie zdobył łącznie cztery bramki i zaliczył tyle samo asyst - łącznie wystąpił w 13 meczach, zebrał 999 minut.

Vinicius Junior, nadzieja Realu Madryt, wiele rzeczy w karierze robił szybciej niż Neymar. Ale czy jest już gotowy do wielkiego grania w Europie?