Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Thibaut Courtois poszedł na wojnę z hiszpańskimi mediami. Domaga się sprostowania i grozi pozwem

Thibaut Courtois w stanowczych słowach skomentował doniesienia hiszpańskich mediów. Ich zdaniem bramkarz boi się przyjścia Antonio Conte lub Jose Mourinho do Realu Madryt. Belg domaga się sprostowania informacji i grozi pozwem.

Belg jest sfrustrowany plotkami hiszpańskich mediów. Thibaut Courtois zdecydowanie zaprzeczył doniesieniom, że obawiał się możliwości zatrudnienia Antonio Conte lub Jose Mourinho w Realu Madryt.

Courtois doskonale zna obu trenerów z czasów pracy w Chelsea, a ostatnio mówiło się o jego małym konflikcie z Antonio Conte, który nie chciał pozwolić na jego transfer do Realu Madryt. Teraz El Pais Deportes napisało, że piłkarz zwierzył się kolegom z zespołu na temat pogłosek o nowym szkoleniowcu.

Zdaniem mediów Courtois "nie może uwierzyć", że obaj są rozważani w kontekście pracy w Realu, a opuścił Chelsea, by nie przechodzić "czegoś takiego jak praca z Conte" w Chelsea - piszą hiszpańskie media.

Piłkarz skomentował to na Twitterze - Zdecydowanie zaprzeczam informacji opublikowanej, która mnie dotyczy. Są to kłamstwa, które ranią mnie jako profesjonalistę. Oczekuje ich wycofania, bo rozważam podjęcie kroków prawnych.

Conte jest obecnie bezrobotny po tym, jak opuścił Chelsea latem tego roku. Jose Mourinho również znajduje się pod ostrzałem angielskich mediów, a Hiszpanie piszą, że Portugalczyk prędzej czy później wróci do Realu. 

Ewentualna porażka Realu w El Clasico może oznaczać, że Real Madryt zwolni Julena Lopeteguiego. Ponoć na czele listy życzeń władz Realu jest właśnie Conte. 

FC Barcelona - Real Madryt. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, stream online live

Więcej o: