Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar negocjował z Realem. Właściciel PSG: Tak się nie robi

Nasser Al-Khelaifi potwierdził, że Real Madryt kontaktował się latem z gwiazdą PSG Neymarem. Właściciel Paris Saint Germain dodał także, że tego typu negocjacje powinny się odbywać na linii Real - PSG, a nie Real - piłkarz. Jednocześnie francuskie "Le 10 Sport" informuje, że Real dogadał się z Neymarem!

- To niesprawiedliwe, że inne kluby rozmawiają z naszymi zawodnikami. To naprawdę bywa frustrujące i nam się nie podoba. Rozmawialiśmy o tym już z Realem Madryt. Jeśli coś faktycznie jest na rzeczy, i ktoś interesuje się naszym piłkarzem, to zawsze lepiej grać w otwarte karty i wpierw się do nas zgłosić, a nie do zawodnika - powiedział AL-Khelaifi cytowany przez dziennika "Marca".

Zdaniem "Le 10 Sport" Real Madryt dogadał się z Neymarem w sprawie transferu. Miałoby do niego dojść latem 2019 roku. Ojciec Neymara - będący jednocześnie jego agentem - miał zostać przekonany do transferu po długich negocjacjach. Teraz obie strony czeka jeszcze trudniejsze zadanie: przekonanie PSG do sprzedaży swojej gwiazdy. Kontrakt Neymara jest ważny do 2022 roku.

Latem hiszpańskie i francuskie media spekulowały, że Kylian Mbappe lub Neymar dołączą do Realu. Ostatecznie obaj zostali w Paryżu. Jednak madrycki dziennik "AS" twierdzi, że w kolejnych okienkach transferowych Real ponownie postara się ich ściągnąć.  372 mln euro - tyle mają przeznaczyć Królewscy na wzmocnienia w najbliższych okienkach transferowych.

***

FIFA planuje rewolucję na rynku transferowym

LaLiga opublikowała limity płacowe w hiszpańskich klubach

Więcej o:
Komentarze (22)
Neymar negocjował z Realem. Właściciel PSG: Tak się nie robi
Zaloguj się
 • nieotake

  Oceniono 8 razy 4

  Zaraz, zaraz, panie Arab.
  A jak żeś pan podkupił Neymara Barcelonie, to to było z klubem negocjowane, czy z tym sprzedajnym grajkiem?

 • ml2403

  Oceniono 3 razy 3

  Czyżby ktoś był potrzebny w Realu do rolowania murawy. Można to przecież zrobić za śmieszną cenę zwykłym walcem.

 • przemysl_to

  Oceniono 1 raz 1

  bierta Pazdana barraby z Madrytu!!! za 30000000000 mln juro

 • fakej

  Oceniono 1 raz 1

  Pieprzenie kotka przy pomocy młotka. Od kogoś trzeba zacząć. Czy zacznie się od klubu czy od zawodnika to kwestia wyboru. Tak samo Neymar mógłby powiedzieć, że nie negocjuje się jego sprzedaży bez jego wiedzy gdyby to Real rozmawiał o tym z PSG. Real postanowił zacząć negocjacje od Neymara, a przy ważnym kotnrakcie Neymara bez PSG i tak nic nie zrobi, więc nie dorabiajmy do tego ideologii.

 • matri3x

  Oceniono 5 razy 1

  Jedyne rozwiązanie takich sytuacji: REAL ukarany ponad 200 bańkami (wartość zawodnika), zawodnik 5 letnia dyskwalifikacja.Tylko w ten sposób UEFA ukróci strajki, fochy, wymuszenia zawodników!

 • profes79

  0

  Zdaje się, że UEFA i FIFA mało przyjemnie traktują rozmowy z zawodnikiem posiadającym ważny kontrakt?

 • acer0

  Oceniono 3 razy -1

  Panie Właścicielu Paris Saint Germain najpierw rozmawia się z zawodnikiem czy chciał by zmienić klub a potem z rozmmowy z klubem. Zauważ pan że Neymar nie jest niewolnikiem a człowiekiem. i minęły czasy niewolnictwa. Beymar wyraził swą wolę że che grać w realu więc ma prawo wyboru. Tak to prawda że ma kontrakt z wami ale ten kontrakt nie jest aktem waszej własności. Po drugie jak jakiś zawodnik mającyy kontrakt to już was to nie obowiązuje i zrywacie pozbywając się zawodnika niechcianego. A kontrakt jest to umowa o pracę i jeśłi pracownikowi nie odpowiada praca bo pracodawca nie spełnie swych obowiązków to pracownik ma prawo odejść . Neymar już dawno zwracał uwagi wam że boisko jest nie właściwie przygotowane (nierówności) mówił też o waszym podejściu do zawodników a wy nic w tym kierunku nie zrobiliście. Tak że nie macie żadnego prawa mieć pretensji do Neymara że chce odejść. Po trzeciie wasza Francuzka liga jest marna prawie taka sama jak polska.

 • gedk

  Oceniono 3 razy -1

  Pieprzysz jak potłuczony. Każdy ma prawo zmienić pracodawcę, nawet grajek z umową. Można jedynie postarać się wpisać kary za zerwanie umowy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX