Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tomasz Lis kazał... spier*** Cristiano Ronaldo z Realu

Na Twitterze zaczął krążyć zrzut ekranu na którym widać, że Tomasz Lis odniósł się do obecnego zamieszania z Cristiano Ronaldo w Realu Madryt. Dziennikarz napisał o Portugalczyku... "Niech spier*** jak chce uciec z Realu".

Gdy na Twitterze zaczął krążyć zrzut ekranu z napisanymi przez dziennikarza słowami, większość użytkowników uznała, że jest to fotomontaż. Na koncie Tomasza Lisa podobnego wpisu nie można był znaleźć. Dziennikarz po jakimś czasie przyznał się jednak, że taki wpis miał miejsce, ale został skasowany. Miał być wysłany w prywatnej wiadomości, ale pojawił się na tablicy dziennikarza.

Tomasz Lis jest zagorzałym kibicem Realu Madryt, czemu nie raz dawał wyraz na twitterze. Często jeździe na mecze Królewskich, był m.in. na ostatnim finale Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn.

Dlaczego CR7 chce odejść?

Hiszpańska prasa od piątku żyje sensacyjnymi doniesieniami na temat odejścia Cristiano Ronaldo z Realu Madryt. Ronaldo jest zawiedziony brakiem odpowiedniego wsparcia Realu po tym, jak hiszpańska prokuratura oskarżyła piłkarza o oszukanie urzędu skarbowego na 14,7 mln euro. Poza oficjalnym oświadczeniem, jakie Królewscy opublikował na swojej stronie internetowej, przedstawiciele klubu milczeli na temat skandalu. Portugalczyk oczekiwał kampanii w mediach, w której w obronę wezmą go czołowi działacze Realu, w tym prezes Florentino Perez.

Ronaldo miał ukryć w latach 2011-2014 dochody z tytułu praw do wizerunku, używając w tym celu firmy założonej na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Portugalczyk w swoim zeznaniu podatkowym poinformował o zarobkach w wysokości 11,5 mln euro, gdy realna kwota miała być o ponad 30 mln wyższa. Teraz zawodnikowi grozi nawet kara pozbawienia wolności, choć jak spekulują eksperci, prawdopodobnie cała sprawa zakończy się na wysokiej karze finansowej.

BBC: Cristiano Ronaldo chce odejść z Realu Madryt

Więcej o:
Komentarze (63)
Tomasz Lis kazał... spier*** Cristiano Ronaldo z Realu
Zaloguj się
 • qwardian

  Oceniono 10 razy 8

  Człowiek kultury...

 • malepifko

  Oceniono 16 razy 8

  Nie pierwszy raz wyszedł z niego prawdziwy Dyzma...

 • fujiyama

  Oceniono 14 razy 8

  Popieramy Tomasza Lisa - wybitnego człowieka kultury, mądrego i pełnego miłości do bliźnich.

 • wojtas_z_pozka

  Oceniono 11 razy 7

  Wiadomość prywatna czy nie: Wyszła po raz kolejny cała jego kultura osobista. Jak już kiedyś w telewizji. Podobnie jak durczoka przy okazji up*****lonego stołu w tvnie.

 • anias54

  Oceniono 8 razy 6

  To Lis już dawno powinien być wyrugowany z publicznego życia! To cham,prostak i wstrętny bydlak! Szkoda śliny na takie g.wno!!!

 • czolowi_polscy_kulturysci

  Oceniono 8 razy 6

  tak to jest jak się pisze po pijaku, z drugiej strony jak Lis ma nie pić?

 • zz1026

  Oceniono 7 razy 5

  tez mi nowosc
  to nie pierwszy raz jak lis pokazuje swoja kulture

  to jest zwykly cham i prostak

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX