Dramat piłkarza Bayernu Monachium! Poważna kontuzja w meczu Ligi Mistrzów

W 25. minucie meczu Bayernu Monachium z Tottenhamem Kingsley Coman doznał bardzo źle wyglądającego urazu! Francuz przeprostował kolano w czasie rajdu lewą stroną boiska, upadł i już nie był w stanie sie podnieść. To prawdopodobnie kolejny poważny uraz 22-latka.

W 25. minucie spotkania Coman ruszył z kontrą bliżej lewej strony boiska. Skrzydłowy próbował opanować piłkę, by ta nie wyleciała poza boisko i właśnie wtedy jedno z kolan się przeprostowało. Francuz zrobił jeszcze jeden krok i upadł na murawę za linią boczną boiska.

Kolejna kontuzja Comana. Mówił nawet o zakończeniu kariery

Piłkarz może mówić o wielkim pechu, bo w czasie swojej kariery w Bayernie był kontuzjowany łącznie przez 277 dni (dane za transfermarkt.de). Do tej pory największe problemy miał ze stawem skokowym. Ba, w 2018 roku zapowiedział nawet, że jeżeli jeszcze raz dozna urazu kostki, to zakończy karierę. Tym razem jednak wiele wskazuje na uszkodzenie więzadeł w kolanie. Więcej informacji będziemy jednak mieli po badaniach skrzydłowego.

Coman może mówić o wielkim pechu, bo w 14. minucie meczu wyprowadził Bayern na prowadzenie w meczu z Tottenhamem. W 20. minucie bramką na 1:1 odpowiedział Sessegnon. W 41. minucie gola na 2:1 zdobył wprowadzony za kontuzjowanego Francuza Thomas Mueller.