Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV

Bayern Monachium zagra z Borussią Dortmund w meczu na czele Bundesligi, Liverpool podejmie Manchester City, a AC Milan z Krzysztofem Piątkiem w składzie zmierzy się na wyjeździe z Juventusem. Poniżej prezentujemy, co, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć w TV w sobotę i niedzielę.

SOBOTA

Piłka nożna

Ekstraklasa

  • 15:00 Wisła Płock - Cracovia | CANAL+ Sport
  • 17:30 Legia Warszawa - Górnik Zabrze | CANAL+ Sport, TVP 2
  • 20:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia | CANAL+ Sport

Robert Lewandowski w tym sezonie jest w fenomenalnej formie. Legendarny bramkarz Manchesteru Peter Schmeichel jest jednak zły na jedną decyzję Polaka:

Premier League

  • 13:30 Chelsea - Crystal Palace | CANAL+ Sport 2
  • 16:00 Burnley - West Ham
  • 16:00 Newcastle - Bournemouth
  • 16:00 Southampton - Everton | CANAL+ Sport 2
  • 16:00 Tottenham - Sheffield United
  • 18:30 Leicester - Arsenal | CANAL+ Sport 2

LaLiga

  • 13:00 Alaves - Real Valladolid | Eleven Sports 1
  • 16:00 Valencia - Granada | Eleven Sport 2
  • 18:30 Eibar - Real Madryt | CANAL+
  • 21:00 FC Barcelona - Celta Vigo | Eleven Sports 1

Bundesliga

  • 15:30 Hertha Berlin - RB Lipsk | CANAL+
  • 15:30 Mainz - Union Berlin | Eleven Sports 4
  • 15:30 Paderborn - Augsburg
  • 15:30 Schalke - Fortuna Duesseldorf | Eleven Sports 1
  • 18:30 Bayern Monachium - Borussia Dortmund | Eleven Sports 1

Serie A

  • 15:00 Brescia - Torino | Eleven Sports 3
  • 18:00 Inter Mediolan - Verona | Eleven Sports 2
  • 20:45 Napoli - Genoa | Eleven Sports 2

1 Liga

  • 12:40 Stomil Olsztyn - Warta Poznań | Polsat Sport
  • 14:00 Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
  • 16:00 Chojniczanka - Stal Mielec
  • 16:00 GKS Jastrzębie - Miedź Legnica
  • 17:00 GKS Bełchatów - GKS Tychy
  • 17:00 Odra Opole - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
  • 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki

Siatkówka

PlusLiga

  • 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Warta Zawiercie | Polsat Sport
  • 17:30 Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa | Polsat Sport Extra
  • 20:30 Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów | Polsat Sport

Liga Siatkówki Kobiet

  • 16:30 Piła - MKS Kalisz
  • 18:00 Legionowo - ŁKS Łódź

Koszykówka

Energa Basket Liga

  • 15:00 Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard
  • 17:30 Zielona Góra - HydroTruck Radom | Polsat Sport
  • 19:30 Astoria Bydgoszcz - Dąbrowa Górnicza

Piłka ręczna

PGNiG Superliga

  • 18:00 Azoty Tarnów - Stal Mielec
  • 18:00 Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Liga Mistrzów

  • 17:30 Vardar Skopje - Vive Kielce | nSport+

Hokej

Turniej EIHC

  • 15:00 Polska - Włochy | TVP Sport

NIEDZIELA

Piłka nożna

Ekstraklasa

  • 12:30 Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa | CANAL+ Sport
  • 15:00 Lech Poznań - Korona Kielce | CANAL+
  • 17:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin | CANAL+

Premier League

  • 15:00 Manchester United - Brighton
  • 15:00 Wolves - Aston Villa | CANAL+ Sport
  • 17:30 Liverpool - Manchester City | CANAL+ Sport 2

LaLiga

  • 12:00 Mallorca - Villareal | CANAL+ Sport 2
  • 14:00 Athletic Bilbao - Levante | nSport+
  • 16:00 Atletico Madryt - Espanyol | Eleven Sports 2
  • 18:30 Getafe - Osasuna | Eleven Sports 3
  • 21:00 Betis - Sevilla | CANAL+ Sport 2

Bundesliga

  • 13:30 Borussia Moenchengladbach - Werder Brema | Eleven Sports 2
  • 15:30 Wolfsburg - Bayer Leverkusen | CANAL+ Sport 2
  • 18:00 Freiburg - Frankfurt | Eleven Sports 1

Serie A

  • 12:30 Caglairi - Fiorentina | Eleven Sports 1
  • 15:00 Lazio - Lecce | Eleven Sports 3
  • 15:00 Sampdoria - Atalanta | Eleven Sports 1
  • 15:00 Udinese - SPAL | Eleven Sports 4
  • 18:00 Parma - AS Roma | Eleven Sports 2
  • 20:45 Juventus - AC Milan | Eleven Sports 1

1 Liga

  • 12:40 Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała | Polsat Sport

Siatkówka

PlusLiga

  • 14:45 Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin | Polsat Sport
  • 20:00 Bydgoszcz - Skra Bełchatów | Polsat Sport

Koszykówka

Energa Basket Liga

  • 17:30 Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin | Polsat Sport
  • 19:30 Anwil Włocławek - GTK Gliwice

Piłka ręczna

  • 16:00 Górnik Zabrze - Azoty-Puławy | TVP Sport

Liga Mistrzów

  • 18:00 Wisła Płock - Chekhovskiye Medvedi | CANAL+ Sport 2

Hokej

Turniej EIHC

  • 12:45 Polska - Węgry | TVP Sport
Więcej o: