Robert Lewandowski z kolejnym golem! Bayern traci punkty w hicie Bundesligi [WIDEO]

Robert Lewandowski już w 3. minucie strzelił bramkę dla Bayernu w hitowym meczu z RB Lipsk. Dla Polaka był to 199 gol dla Bayernu Monachium. Bawarczycy zremisowali jednak 1:1 w hicie Bundesligi.

Była trzecia minuta spotkania. Thomas Muller znakomicie powalczył o piłkę na lewym skrzydle i posłał świetne prostopadłe podanie za linię obrony. Do piłki dopadł Robert Lewandowski, który świetnie pobiegł w stronę bramki i wykończył akcję pewnym strzałem. Dla Polaka był to 199 gol dla Bayernu Monachium. Bawarczycy zremisowali jednak mecz 1:1.

Bayern miał przewagę niemal przez całą pierwsza połowę, ale pod koniec pierwszej części spotkania sędzia dopatrzył się faulu. Rzut karny świetnie wykorzystał Forsberg.

W drugiej połowie mecz się uspokoił. Bayern przeważał, ale do 94. minuty nie stworzył sobie praktycznie żadnej idealnej sytuacji. W ostatniej akcji meczu świetną wrzutkę Couthino mógł wykorzystać Sule, ale jego strzał o centymetry minął bramkę Lipska.