Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dyrektor sportowy Bayernu publicznie krytykuje Roberta Lewandowskiego. Ironicznie

Dyrektor sportowy Bayernu Monachium Hasan Salihamidzić krytykuje Roberta Lewandowskiego. - Powiedziałem mu, że nie musi się martwić o moją pracę, pracę Karla-Heinza Rummenigge czy Ulego Hoenessa. I na pewno nie powinien tego robić w publiczny sposób - powiedział Salihamidzić.

Tak Bayern rozbił w sobotę Mainz:

Robert Lewandowski od dawna apelował do władz Bayernu Monachium o większe transfery. Tego lata w końcu się ich doczekał. Mistrzowie Niemiec sprowadzili m.in. Ivana Perisicia, Philippe Coutinho i Lucasa Hernandeza. Takie zachowanie Lewandowskiego nie spodobało sie dyrektorowi sportowemu Bayernu, Hasanowi Salihamidziciowi.

Salihamidzić krytykuje Lewandowskiego

- Powiedziałem mu, że nie musi się martwić o moją pracę, pracę Karla-Heinza Rummenigge czy Ulego Hoenessa. I na pewno nie powinien tego robić w publiczny sposób. Sądzę, że zrozumiał - przyznał Bośniak w rozmowie z "Kickerem".

Salihamidzić o krytyce jego pracy

Salihamidzić jest od dawna krytykowany przez niemieckie media za swoją pracę na stanowisku dyrektora. Ostatnie transfery prawdopodobnie wzmocnią jego pozycję w bawarskim klubie. - W zawodowej piłce jestem od dwudziestu lat. Jestem przyzwyczajony do krytyki. Wiem również, że dzięki niej można lepiej zareagować na to, co się dzieje. Tak właśnie jest u nas - dodał. 

Salihamidzić ma ważny kontrakt z Bayernem do 30 czerwca 2020 roku.

Więcej o:
Komentarze (25)
Dyrektor sportowy Bayernu Monachium krytykuje Roberta Lewandowskiego: Nie musi martwić się o moją pracę
Zaloguj się
 • kisssmyass

  Oceniono 11 razy 11

  no ktoś tam jednak zawinił że tych transaferów nie było. Hamulcowy Sali?

 • jos77

  Oceniono 10 razy 10

  byłoby dobrze, Gdyby Salihamidzić też zachował swoje uwagi na prywatna rozmowę z Lewandowskim, a nie gadał o tym w mediach.

 • ikebroflovski

  Oceniono 10 razy 10

  uuu normalnie mistrz ironii :'D

 • bubba222

  Oceniono 9 razy 9

  wszystko przez tych dwóch dziadów-emerytów,którym się powaliło w starych łbach.Sali i tak o wszystko ich pytać musi.dokąd oni będą w klubie,Bayern żadnych dobrych transferów nie zrobi

 • uzbadazbesta

  Oceniono 10 razy 8

  Nie musi się martwić o jego pracę. Po zakończeniu kariery, od razu ją dostanie. Jeśli będzie chciał.

 • sato42

  Oceniono 5 razy 5

  Włodarze Bayernu oficjalnie wiele korzystnych rzeczy obiecywali. Zapewniali, że niektórzy zostaną zaskoczeni zmianami, jakie nastąpią w zespole. Jak można wierzyć osobom, których cechuje kłamstwo i skąpstwo, a przede wszystkim osobie piastującej najwyższe stanowisko w Bayernie, który przebywał w więzieniu za oszustwa finansowe. Zatrudnienie marnego trenera i dyrektora sportowego zapoczątkowało niekorzystne relacje w zespole. W okresie transferowym zakupili dwóch piłkarzy z tzw. dolnej półki oraz kontuzjowanego stopera, który po wyleczeniu miał być najlepszym filarem obrony. Nie tylko Lewandowski domagał się zakupienia dobrych piłkarzy, lecz również niemieccy zawodnicy, a nawet trener Kovac. Ściągnięto dwóch piłkarzy — na zasadzie wypożyczenia twierdząc, że wzmocnienia zostały dokonane i więcej transferów nie będzie. W zespole Bayernu dojdzie do jeszcze większych nieporozumień na tle finansowania zawodników dlatego, że jeden z wypożyczonych piłkarzy ma otrzymywać największe pieniądze. Lewandowski, który ciągnie całą drużynę do przodu jak przysłowiowego osła, nie chciał się pogodzić z decyzjami włodarzy, sygnalizując swoje odejście z klubu. Aby zatrzymać Lewandowskiego w zespole, włodarze wyrazili zgodę na przedłużenie kontraktu, co wiąże się z podwyżką, która jemu się należała. Nadal atmosfera w Bayernie jest bardzo zła, może doprowadzić do znacznego obniżenia poziomu gry piłkarzy, co wiąże się ze spadkiem w tabeli. Tylko wymiana dotychczasowego Zarządu wraz z trenerem i dyrektorem sportowym może przyczynić się do poprawy funkcjonowania klubu.

 • ferryk

  Oceniono 6 razy 4

  Panie dyrektorze niech się pan martwi bo jak Robert przestanie strzelać gole to pan przestanie być dyrektorem.

 • rulz007

  Oceniono 6 razy 4

  Sali moze mu buty czyscic..

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 2 razy 2

  chce mi się siku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX