Hat-trick Lewandowskiego w hicie Bundesligi! Cudowny gol z rzutu wolnego! [WIDEO]

Robert Lewandowski strzelił trzy gole, a Bayern Monachium rozbił Schalke 3:0 w drugiej kolejce ligi niemieckiej. Polak przewodzi w klasyfikacji strzelców Bundesligi.

Robert Lewandowski już pewnie zmierza po piąty tytuł najlepszego strzelca ligi niemieckiej. Tydzień temu zdobył dwie bramki, ale Bayern tylko zremisował 2:2 z Herthą Berlin. Tym razem jego gole poprowadziły monachijczyków do zwycięstwa.

Wszystko zaczęło się w 20. minucie, kiedy Jonjoe Kenny sfaulował Kingsley'a Comana w polu karnym. Lewandowski podszedł do rzutu karnego i pewnym strzałem pokonał bramkarza. W 50. minucie Polak podwyższył na 2:0, kiedy popisał się pięknym strzałem z rzutu wolnego.