Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Uli Hoeness odejdzie z Bayernu Monachium! Koniec 40-letnich rządów

- Uli Hoeness nie będzie ubiegał się o reelekcję podczas listopadowych wyborów w Bayernie Monachium - informuje "Sport Bild". Oznacza to odejście człowieka, który przez ostatnie 40 lat rządził ekipą mistrzów Niemiec.

Uli Hoeness kończy swoją pracę z Bayernem Monachium? Zdaniem "Sport Bilda" były zawodnik monachijskiej drużyny, który rządzi w Bayernie od 1979 roku, jednym z powodów jego odejścia jest obietnica złożona żonie. Miał przekazać współpracownikom, że nie będzie ponownie kandydował na stanowisko prezydenta Bayernu. Najbliższe wybory w Monachium mają się odbyć w listopadzie. Na swojego następcę ma zaproponować Herberta Hainera, członka rady nadzorczej i byłego szefa Adidasa. 

Uli Hoeness odchodzi z Bayernu Monachium

Jak informuje niemiecka gazeta, Hoeness zamierza również odejść z funkcji przewodniczącego rady nadzorczej klubu. To stanowisko planuje przekazać następcy w 2022 roku, a prawdopodobnie będzie nim Oliver Kahn. Jako piłkarz Uli Hoeness trzy razy wygrywał z Bayernem Bundesligę. Jako szef m.in. dwukrotnie wygrywał piłkarską Ligę Mistrzów.

Więcej o:
Komentarze (2)
Uli Hoeness odejdzie z Bayernu Monachium! Koniec 40-letnich rządów
Zaloguj się
  • boliver

    Oceniono 3 razy 1

    Nareszcie

  • andrzej6404

    Oceniono 4 razy 0

    dodajcie jeszcze ze finasowy kombinator, oszukujacy niemiecki sytem podatkowy ( zreszta z moznych niemieckich nie tylko on) - mowia delikatnie nieuczcziwy czlowiek- Beckenbaurer podobnie choc ten nie siedzial w wiezieniu jak Hoenes( choc ten mial luksusowe warunki raczej kurorot- okay lepiej niz niz Walesa w Arlamowie i ale zdaje sie ten nie jest tak trunkowy jak branza rzemieslinicza elektyczna)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX