Robert Lewandowski zachwycił pięknym... rzutem z połowy! Nowy przydomek nawiązujący do legendy [WIDEO]

Piłkarze Bayernu Monachium na jednym z treningów grali w koszykówkę, a Robert Lewandowski popisał się celnym rzutem z połowy boiska. "LEwanBRONski" - czytamy na Twitterze "Bawarczyków". Kapitan reprezentacji Polski został porównany do jednego z najlepszych koszykarzy w historii - LeBrona Jamesa.

Bundesliga wystartuje dopiero 16 sierpnia. Do nowego sezonu gracze Bayernu przygotowują się nie tylko grając w piłkę, ale także w koszykówkę. Na jednym z treningów pięknym rzutem popisał się Lewandowski, który trafił piłką do kosza rzucając z połowy boiska. Polak został porównany do LeBrona Jamesa, gwiazdy Los Angeles Lakers.

Dobra forma Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski został najlepszym zawodnikiem meczu Bayernu Monachium z Realem Madryt (3:1). Polski napastnik popisał się świetną akcją, po której strzelił swojego drugiego gola w tegorocznej edycji International Champions Cup. Wcześniej Polak wpisał się na listę strzelców w przegranym spotkaniu z Arsenalem (1:2).

W 1. kolejce ligi niemieckiej rywalem Bayernu będzie Hertha Berlin.