Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz U-20 nie wie, czy dalej będzie grać dla Polski. Zastanawia się nad grą dla Niemców

Marcel Zylla z Bayernu Monachium grający w reprezentacji Polski U-20 na mistrzostwach świata nadal nie zdecydował, które barwy chce reprezentować w przyszłości. - Dostaję sygnały z niemieckiej federacji - mówi.

Marcel Zylla to młody piłkarz grający w drużynie Bayernu Monachium. Piłkarz przez lata wychowywał się w Niemczech dlatego jest mocno związany z tym krajem. Zawodnik dostał jednak powołanie od Jacka Magiera na mistrzostwa U-20 i zdecydował się wystąpić w reprezentacji Polski. To jednak nie zamyka mu drogi do dorosłej niemieckiej kadry

- Nie wiem, jak zdecyduję. Na pewno będę się zastanawiał. Dla mnie najważniejsze są mistrzostwa świata i gra w nich dla Polski - przyznał Marcel Zylla w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Zylla powiedział również, że ciągle dostaje pytania z Niemiec, ale na razie problem rozwiązał się sam, bo Niemcy nie awansowały do mistrzostw. - Cały czas dostaję sygnały z niemieckiej federacji. Chcą, żebym występował dla nich. Niemcy nie awansowali na mundial. Z niektórych znajomych śmieje się, że oni mistrzostwa obejrzą w telewizji - dodał pomocnik Bayernu Monachium.

Piłkarz zaznaczył jednak, że był dumny z zainteresowania ze strony Jacka Magiery. – Kiedy pierwszy raz wystąpiłem w polskich barwach, to czułem się niezwykle dumny, bo oglądała mnie babcia Krysia. Wiedziałem, że to dla niej i dla moich rodziców ważny, wzruszający moment. To było uczucie, którego wcześniej nigdy nie doświadczyłem na boisku – dodaje.

Tak Polska chce zagrać z Tahiti! Jacek Magiera: Jesteśmy coś winni kibicom

Więcej o:
Komentarze (59)
Piłkarz U-20 nie wie, czy dalej będzie grać dla Polski. Zastanawia się nad grą dla Niemców
Zaloguj się
 • scierplaminoga

  Oceniono 14 razy 6

  po tych słowach nie powinien już rozegrać ani jednego meczu na tych mistrzostwach. Reprezentacja to nie klub, żeby sobie wybierać. Albo czujesz się Polakiem, albo Niemcem, Szwedem itp.

 • voojtas

  Oceniono 9 razy 5

  No to jedziemy z antyniemieckimi komentarzami ,no i coś o Tusku trza dodać i Merkel....Hail Putin!

 • polsilver100

  Oceniono 7 razy 5

  Zdecyduje się grać dla Niemiec jeśli zapytają a jak nie to pozostaje polska opcja

 • anakastyczny

  Oceniono 8 razy 4

  Szerokiej drogi, może być nawet Autobahn.

 • ahoj12

  Oceniono 8 razy 4

  Mecz z Kolumbia pokazał ze na gwiazdorzenie panie Marcelu jeszcze grubo za wczesnie

 • Przemyslaw Gornowicz

  Oceniono 3 razy 3

  End game dla Polski, jesli ktos w czasie mistrzostw sie wypowiada w Taki sposob. Moim zdaniem gra dla Polski tylko dlatego, ze Niemcy sie nie zakwalifikowali. End game mate

 • stach_79

  Oceniono 2 razy 2

  Idz do Niemiec, w Polsce się stoczysz.

 • mario69-50

  Oceniono 6 razy 2

  Niech spada i gra dla szkopów.

 • acer0

  Oceniono 4 razy 2

  Marcel Zylla po co ci gra w reprezentacji Polski czy Niemiec> Monisia lat 24 z rozkoszą pogra z tobą. Więc wybierz monisię i babcia i roddzice będą wam kibicować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX