Robert Lewandowski z dwoma golami w półfinale Pucharu Niemiec! [WIDEO]

Robert Lewandowski zdobył bramkę w 36. minucie półfinałowego meczu Pucharu Niemiec z Werderem Brema. Bayern po tym trafieniu prowadził 1:0. Polski napastnik w 80. minucie dołożył drugie trafienie, tym razem z rzutu karnego. Po nim, Bayern prowadził 3:2 i właśnie tyle ostatecznie wygrał.

W 36. minucie Boateng zagrał długą piłkę do Muellera, który główką przelobował bramkarza. Piłka odbiła się jednak od słupka, ale Robert Lewandowski dobił ją skutecznie z najbliższej odległości.

Bayern w finale Pucharu Niemiec zmierzy się z RB Lipsk, który pokonał 3:1 Hamburger SV.

Dla Lewandowskiego była to już czwarta i piąta bramka w tych rozgrywkach Pucharu Niemiec.

Składy:

Werder Brema: Jiri Pavlenka - Gebre Selassie, Niklas Moisander, Milos Veljković, Ludwig Augustinsson - Maximilian Eggestein - Kevin Moehwald, Davi Klaassen - Yuya Osako, Max Kruse, Milot Rashica.

Bayern Monachium: Sven Ulreich - Joshua Kimmich, Jerome Boateng, Mats Hummels, David Alaba - Javi Martinez, Thiago Alcantara - Serge Gnabry, Thomas Mueller, Kingsley Coman - Robert Lewandowski.