Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski znów zabrał głos w sprawie transferów Bayernu. Dyrektor klubu reaguje

- Jeśli odchodzą tacy zawodnicy jak Arjen Robben, to potrzebujesz nowych najlepszych graczy. Takich, którzy będą wzmocnieniem - przyznał niedawno Robert Lewandowski w rozmowie z "Bildem". Na słowa Polaka odpowiedział dyrektor sportowy klubu, Hasan Salihamidzić.

- Bardziej pomoże nam, gdy dołączy do nas jeden lub dwóch graczy klasy światowej, niż pięciu dobrych piłkarzy - mówił Lewandowski na początku roku. Polak na temat transferów mistrzów Niemiec wypowiadał się także w ubiegłym sezonie.

Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie transferów. Dyrektor reaguje

Po kilku tygodniach od wywiadu, którego Lewandowski udzielił niemieckim mediom, na jego słowa dotyczące transferów Bayernu zareagował dyrektor sportowy Bawarczyków.  - Przeprowadzimy kilka transferów. Rozumiem, co Lewandowski miał na myśli. Ale kiedy budujesz zespół, musisz być otwarty na wiele kwestii, w tym na potrzeby drużyny. Liczba zawodników, jakich sprowadzimy, nie jest jeszcze przesądzona - przyznał Hasan Salihamidzić.

Salihamidzic odniósł się także do medialnych spekulacji na temat transferów Bayernu, z którym łączeni są m.in. Lucas Hernandez z Atletico Madryt, i Callum Hudson-Odoi z Chelsea. - Chcemy go [Odoia - red.] kupić. Jestem w stu procentach pewien co do jego umiejętności. Negocjujemy z Chelsea - przyznał. - Odbyliśmy już pierwsze rozmowy, będą z pewnością następne. Jego transfer w styczniu jest jednak nierealny - dodał.

Więcej o: