Rafał Gikiewicz uratował remis dla Union Berlin

Bramkarz Rafał Gikiewicz strzałem głową w 95. minucie uratował remis dla Union Berlin w meczu FC Heidenheim (1:1).

Drużyna Polaka przegrywała od 56. minuty po trafieniu Glatzela. W doliczonym czasie gry Union Berlin miał jeszcze rzut wolny. Gikiewicz popędził w pole karne, wyskoczył do dośrodkowania i strzałem głową pokonał bramkarza gości.

Był to jego pierwszy gol w sezonie. Union jest wiceliderem 2. Bundesligi, ma 17 punktów po dziewięciu meczach.

Dariusz Dźwigała nie jest już trenerem Wisły Płock

Krzysztof Piątek wyrównał osiągnięcie Christiana Vieriego. Goni Gabriela Batistutę