Robert Lewandowski i Anna Lewandowska bawili się na Oktoberfest. Odważne zdjęcie

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska ubrali się w tradycyjne bawarskie stroje i bawili się podczas corocznego święta piwa. Piłkarz Bayernu Monachium wrzucił do sieci zdjęcie, na którym jego żona odważnie pozuje w bawarskim stroju.

Bayern Monachium przegrał w piątek z Herthą Berlin 0:2. Dla zespołu Niko Kovaca była to pierwsza porażka w nowym sezonie Bundesligi. Robert Lewandowski rozegrał w Berlinie 90. minut, ale nie był w stanie zmienić losów rywalizacji.

W sobotę kapitan reprezentacji Polski udał się razem z żoną na Oktoberfest, na jego oficjalnym koncie na Instagramie pojawiło się odważne zdjęcie.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na Oktoberfest

Anna Lewandowska pochwaliła się swoją kreacją

Wcześniej na święcie piwa pojawiły się również legendy monachijskiego klubu.

Bayern Monachium zajmuje drugie miejsce w Bundeslidze. Zespół Kovaca traci jeden punkt do Borussii Dortmund.

***

MŚ siatkówka. Robert Lewandowski zadrwił z Rafinhi po meczu Polska - Brazylia

Heynen wylał kubeł zimnej wody na polskich siatkarzy

MŚ Siatkówka 2018. Tak Polacy świętowali awans do finału mistrzostw świata [WIDEO ZZA KULIS]

MŚ Siatkówka 2018. Polska - Brazylia. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV i online w internecie

MŚ siatkówka 2018. Polska - USA 3:2. Pięć rzeczy po pięciu setach: Nawet Amerykanie nie byli w stanie! Polska w finale mistrzostw świata!