Robert Lewandowski obchodzi 30. urodziny. Bayern Monachium wybrał najładniejsze bramki Polaka

Robert Lewandowski 21 sierpnia obchodzi 30. urodziny. Bayern Monachium opublikował z tej okazji na Twitterze film z 30 najładniejszymi golami polskiego snajpera.

Robert Lewandowski to od kilku lat najlepszy strzelec Bayernu Monachium. Polak zdobył ponad 100 bramek dla drużyny z Bawarii, wiele wyjątkowej urody. Z okazji 30. urodzin naszego reprezentanta Bayern Monachium opublikował krótki film z 30 jego najładniejszymi golami. Nosi on tytuł "30 x LewanGOALski na 30. urodziny".

>>> "Robert Lewandowski i Bayern są jak mąż i żona. Wytrwają ze sobą do końca"

Numerem jeden w zestawieniu najładniejszych goli Polaka jest ten z pamiętnego ligowego starcia przeciwko VfL Wolfsburg. Bayern przegrywał 0:1, ale w drugiej połowie na boisku pojawił się Robert Lewandowski, który w dziewięć minut trafił do siatki... pięciokrotnie. Szczególnie wyjątkowej urody była jego bramka na 5:1.

Robert Lewandowski przygotowuje się aktualnie z drużyną do nowego sezonu Bundesligi. Bayern Monachium rozegra spotkanie pierwszej kolejki 24 sierpnia o godzinie 20:30. Przeciwnikiem mistrzów Niemiec będzie Hoffenheim.

>>> Real Madryt nie zamierza rozgrywać ligowych spotkań w USA. FC Barcelona odmiennego zdania

>>> Paul Scholes skrytykował Paula Pogbę. A we wszystko wmieszał się agent Francuza Mino Raiola

>>> Najpierw Kevin De Bruyne, teraz Claudio Bravo. Manchester City ma problem z kontuzjami piłkarzy