Bundesliga. Łukasz Piszczek strzela, Borussia remisuje z Rennes

Łukasz Piszczek zdobył gola dla Borussii Dortmund w zremisowanym 1:1 sparingu z francuskim Rennes. Mecz rozegrano w Szwajcarii, gdzie niemiecki zespół z Polakiem w składzie przebywa na zgrupowaniu przed startem Bundesligi

Piszczek strzelił gola już w drugiej minucie, ładnie "główkując" po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Francuzi wyrównali w 90. minucie, dzięki trafieniu Romaina Del Castillo. Piszczka nie było już wtedy na boisku. Obrońca reprezentacji Polski grał tylko w pierwszej połowie. Po przerwie zastąpił go Achraf Hakimi.

Z niespełna 20-letnim Marokańczykiem wypożyczonym z Realu Madryt starszy o 13 lat Piszczek będzie walczył o miejsce na prawej stronie defensywy BVB

Nowy sezon Bundesligi ruszy w weekend 24-26 sierpnia. W pierwszej kolejce Borussia zagra u siebie z Lipskiem.