Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski opublikował intrygujący wpis. "Nowy sezon, nowe nadzieje i cele"

Robert Lewandowski jest gotowy na nowy sezon i nowe wyzwania, ale w starym klubie. Kapitan reprezentacji Polski opublikował intrygujący wpis na Instagramie, który opisał - nowy sezon, nowe nadzieje i cele.

Robert Lewandowski marzył o transferze, ale wszystko wskazuje na to, że zostanie w Monachium. Polak rozpoczął przygotowania do nowego sezonu, a jego najnowszy wpis na Instagramie sugeruje, że Polak już nigdzie się nie wybiera i koncentruje się na nowych celach w Bayernie Monachium.

Wpis Lewandowskiego potwierdza 'Bild', który jest przekonany, że Polak pogodził się ze swoim losem. Bayern Monachium nie ma zamiaru sprzedawać reprezentanta Polski, a ten już pogodził się ze swoim losem. Lewandowski zrezygnował ze starań o transfer - informuje 'Bild'.

Lewandowski pogodzony z losem

Wątpliwości rozwiał również Niko Kovac, nowy trener bawarskiego klubu. - W sprawie Roberta nic się nie zmieniło. Sytuacja jest jasna - zostaje w Bayernie - zaznaczył Chorwat (całość - TUTAJ).

***

Ronaldo wybrał dom w Turynie. Bogaty sąsiad

Szymon Marciniak i kolejne kontrowersje

Regularne bójki Boruca

Więcej o:
Komentarze (103)
Robert Lewandowski opublikował intrygujący wpis
Zaloguj się
 • stemp10

  Oceniono 15 razy 9

  Chłopak się całkowicie pogubił. Ma bardzo złych doradców. Tutaj już pewnie o kasę nie chodzi, ma jej tyle że dla pra pra wnuków Klary wystarczy. Zasadniczo walczy o zapisanie się w historii futbolu, a to mocno zadołowało w ostatnim półroczu. W klubie można grac bajecznie, ale to mistrzostwa świata przenoszą piłkarza do panteonu gwiazd.

 • bubba222

  Oceniono 30 razy 8

  i znowu ten wystawiony jęzor i skrzyżowane paluchy...rzygać mi się chce...

 • meszuge50

  Oceniono 28 razy 8

  jestem stary tęsknie za normalnymi...pijakami,dziwkarzami...a jednak grali....Dejna Gorgoń....ech
  Gadocha.....nawet w lidze naszej polskiej.....tez była zielona trawa nie sztuczna....bramkarz w błocie bronił...tam nie maiał szans odrosnąć.......ale kaziu dejna jeżdził fiatem 127....chodził na browar....a był wirtuozem...a na browar chodził blisko klubu w łązienkach...ech...jak czytam o tym lewandowskim..piszczku czy innym gliku...że cos ich boli kupy nie mogą zrobić....nierozumiem......za stary jestem
  pozdrawiam

 • btr73kk

  Oceniono 21 razy 7

  Kapitan reprezentacji Polski , po przegranym meczu na Mistrzostwach Swiata , biegnie do swojej zonki po buziaka . Kapitan reprezentacji Polski po rozegraniu żenujacego spotkania , mysli tylko o wypelnieniu zobowiazania wobec firmy , ktora zaplacila za ustawke na stadionie.
  Ja pierdo...e , taka ci...a kapitanem reprezentacji Polski.

  Pogodzony z losem , znow nastrzela przecietniakom

 • markowski222

  Oceniono 16 razy 6

  Dlaczego u licha w Gazeta.pl CODZIENNIE piszecie o Lewandowskim!!!
  Czy w waszej redakcji siedzi jakiś fanatyk? To nie jest strona o rodzinie Lewandowskich!

 • Radosław Nowotnik

  Oceniono 6 razy 4

  Wpis Lewandowskiego potwierdza 'Bild', który jest przekonany, że Polak pogodził się ze swoim losem. Bayern Monachium nie ma zamiaru sprzedawać reprezentanta Polski, a ten już pogodził się ze swoim losem. Lewandowski zrezygnował ze starań o transfer - informuje 'Bild'. w nawiazaniu do tego fragmentu rodzi sie pytanie czy Robert pogodził się ze swoim losem? i co na ten temat mówi BIld? a tak zupełnie serio to lepsze zdania budują dzieci w podstawówce, siegnąć dna to mało zapukać w dno od spodu to chyba cel tego portalu...

 • gdziekucharek6

  Oceniono 10 razy 4

  Przeciez nie on opublikował, tylko agencja pijarowa.

 • wiesenblum

  Oceniono 3 razy 3

  "wszystko wskazuje na to, że zostanie w Monachium"
  Powiem więcej: NIC, NIGDY nie wskazywało no to, że mogłoby być inaczej. Na jedno co różnie historie mogły wskazywać, to na to, że Lewandowski będzie się starał odejść. Wynik tych starań był jednak z góry przesądzony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX