Bundesliga. VfL Wolfsburg utrzymał się w rozgrywkach

VfL Wolfsburg utrzymał się w Bundeslidze. W poniedziałek zespół Bruno Labbadii pokonał na wyjeździe Holstein Kiel 1:0 w rewanżowym meczu barażowym.
1
Kartki: Herrmann, Peitz, Schmidt - żółta Skład: Kronholm - Herrmann (80. Peitz), Schimdt, Czichos, cen den Bergh - Kinsombi - Schindler, Weilandt (76. Janzer), Muhling, Seydel - Ducksch.
Bramki: Knoche (75.) Kartki: Udukhai, Brooks - żółta Skład: Casteel - William, Knoche, Brooks, uduokhai - Guilavogui - Steffen, Malli (76. Camacho), Arnold, Brekalo (90+2. Błaszczykowski) - Origi (84. Dimata).

VfL Wolfsburg w barażach znalazł się przez to, że zajął 16. miejsce w tabeli Bundesligi. Holstein Kiel był trzeci w rozgrywkach 2. Bundesligi. W pierwszym meczu barażowym drużyna Bruno Labbadii wygrał 3:1.

W rewanżu znów lepszy okazał się Wolfsburg, który wygrał 1:0 po bramce Robina Knoche z 75. minuty gry. Reprezentant Polski - Jakub Błaszczykowski - na boisku pojawił się w drugiej minucie doliczonego czasu gry do drugiej połowy.

Komentarze (4)
  • pawel.ccc

Oceniono 3 razy 1

Kubuś zagrał w tym roku 14 minut w piątek i 1 minutę w poniedziałek więc reprezentacja mu się należy jak psu buda. Po rozegraniu 15 minut w dwóch meczach w ciągu 5 miesięcy Błaszczykowski musi się zregenerować na wczasach w Juracie na koszt PZPN . Uczcie się młodzi jak należy załatwiać sobie gre w reprezentacji. Po co się męczyć, wystarczy mieć paru protektorów i nawet jak się nie ma pleców, stawów kolanowych i kondycji to reprezentacja się należy za zasługi sprzed dziesięciu (?) lat. A tak właściwie to skąd się wziął kult Błaszczykowskiego ? Jako kapitan reprezentacji się nie sprawdził a wręcz skompromitował targowaniem o bilety i kadrowe, jako piłkarz tez niewiele zdziałał bo co najmniej na połowie ważnych imprez nie był z powodu kontuzji, od czterech lat facet praktycznie nie gra bo jak nie przerwany to.. kontuzjowanym na ostatnie EURO pojechał tylko za zasługi bo praktycznie nie grał w eliminacjach, na Euro 2016 strzelił jedną czy dwie bramki ale również spartolił karnego z Portugalia.. Sorry ale jak długo jeszcze Nawałka będzie się pastwił nad niepełnosprawnym piłkarzem i robił z niego pośmiewisko ? Błaszczykowski miałby wystąpić w meczach z Senegalem, Kolumbia czy Japonią ? Po co ? Facet nie nadąży biegać za najwolniejszym piłkarzem z ych krajów a w dziesięciu trudno będzie reprezentacji zdobyć nawet jeden punkt z tymi zespołami.

• zdzisiopierdzisio

Oceniono 1 raz 1

To tyle grał i gola nie strzelił???

• Tom John

0

KUBA.....MAM NADZIEJE ,ze bedziesz w Formie na mistrzostwa a jesli nie to szkoda innym miejsce blokować Dla Polskiej piłki i tak juz duzo zrobiłeś więc moze lepiej jak ktoś inny pojedzie. Obyś był w formie. Take care.