Bundesliga. Jakub Błaszczykowski wrócił do gry, a jego zespół przegrał i ma kłopoty

3
Bramki: Brekalo (78.) Kartki: Verhaegh, Knoche - żółta Skład: Casteels - Uduokhai, Knoche, Tisserand (12. Bazoer) - Verhaegh (46. Brekalo), Guilavogui, Arnold, William - Błaszczykowski (75. Malli), Steffen - Origi
Bramki: Wood (43. - karny), Holtby (45.), Waldschmidt (90.) Kartki: Pollersbeck, Papadopoulos - żółta Skład: Pollersbeck - Sakai, Papadopoulos, Jung, Santos - Holtby, Steinmann, Hunt (68. Ekdal) - Kostić, Wood (77. Waldschmidt), Ito (85. Jatta)
Jakub Błaszczykowski wrócił do gry po 174 dniach, ale nie pomógł swojej drużynie. VfL Wolfsburg przegrał z HSV 1:3, a Polak spędził na murawie 75 minut.

Nie tak miał wyglądać powrót Jakuba Błaszczykowskiego do wyjściowego składu Wolfsburga. Reprezentant Polski rozegrał 75 minut, a jego zespół przegrał na własnym stadionie z HSV 1:3. Jedynego gola dla gospodarzy strzelił Josip Brekalo.

Wcześniej do siatki trafiali piłkarze z Hamburga. Najpierw Bobby Wood, a później w Lewis Holtby. W doliczonym czasie gry zwycięstwo HSV przypieczętował Luca Waldschmidt.

Jak zagrał Błaszczykowski?

Wolfsburg zajmuje 15. miejsce w Bundeslidze. Drużyna Jakuba Błaszczykowskiego ma 30 punktów. HSV jest 17., ma 28 punktów i traci dwa punkty do bezpiecznej strefy.

W sobotę z Bundesligi spadł klub Pawła Olkowskiego. FC Koeln przegrało z Freiburgiem 2:3. Olkowskiego nie było nawet na ławce rezerwowych.

14 faktów z czasów PRL, których wstyd nie znać!
1/14Które igrzyska olimpijskie zbojkotowała Polska w 1984 r.?