Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jakub Błaszczykowski będzie indywidualnie trenował w Polsce

Skrzydłowy Wolfsburga już od kilku miesięcy ma kłopoty ze zdrowiem, dlatego poprosił klub, aby mógł wrócić do Polski i rozpocząć indywidualną rehabilitację - informuje "Przegląd Sportowy".

Przypomnijmy, że Jakub Błaszczykowski nie gra od listopada ubiegłego roku. Polak kilkukrotnie próbował wracać do treningów z pełnym obciążeniem, ale za każdym razem nie pozwalał mu na to powracający ból kręgosłupa.

Błaszczykowski obecnie jest kontuzjowany. W sezonie 2017/18 w barwach Wolfsburga zagrał w zaledwie 7 meczach Bundesligi i strzelił jednego gola. Prawdopodobnie wraz z zakończeniem obecnego sezonu odejdzie z niemieckiego zespołu. Teraz skrzydłowy skupia się tylko na jednym - chce wrócić do zdrowia, aby zagrać na mundialu.

Dlatego 32-latek poprosił władze klubu, aby dały mu zielone światło a indywidualne zajęcia ze specjalistą w Polsce. Błaszczykowski ma pracować między innymi w Płocku, gdzie trenerem Wisły jest jego wujek, Jerzy Brzęczek. Natomiast za przygotowanie fizyczne odpowiada Leszek Dyja (pracował w sztabie kadry za kadencji Waldemara Fornalika), czyli uczeń doktora Jerzego Wielkoszyńskiego - informuje "PS".


Walka o mundial

Selekcjoner Adam Nawałka nie powołał Błaszczykowskiego na towarzyskie mecze z Nigerią (0:1) i Koreą Południową (3:2).

Więcej o:
Komentarze (14)
Jakub Błaszczykowski będzie indywidualnie trenował w Polsce
Zaloguj się
 • pablovsky44

  Oceniono 2 razy 2

  Kuba, dasz radę! Bez Ciebie ta kadra traci połowę wartości! Musisz jechać z nami do Rosji!

 • bestmiodziubest

  Oceniono 2 razy 0

  Redaktorzy od 7 boleści...

  W tytule artykułu jest info, że "będzie trenował w Polsce", a w treści artykułu, która powinna rozwinąć tytuł, jest tylko informacja, że złożył wniosek o pozwolenie, a potem cała masa informacji wprowadzających w temat.

  Proszę o uzupełnienie informacji z tytułu, czyli: "Kuba złożył wniosek o pozwolenie, a klub wydał na to zgodę". Albo, jeśli przypadkiem Redaktor zapomniał w tytule dać znaku zapytania: wtedy tytuł brzmiałby: "Kuba będzie trenował indywidualnie w Polsce?" - o zgrozo!!! pytanie w takim miejscu??? Wtedy w artykule powinno być: "Kuba złożył wniosek o pozwolenie... A klub jeszcze rozważa jego wniosek"

 • Tadeusz Wronski

  0

  Uzupełnienie telefon dr Nikolajczuk tel 502 208 129
  Kubą to skuteczna i sprawdzona metoda Spróbuj
  Powodzenia

 • Tadeusz Wronski

  0

  Kubą spróbuj farmakopunktury Ukraińskich siecjalistow w Warszawie Jest taka klinika od Puławskiej miedzy Ursynowem a Piasecznem Wjeżdża się w Baletowa i w lewo Po 15 zabiegach bólu nie ma 100% skuteczność Ogólnie zabiegów stosuje się 5-10 ale na sobie sprawdziłem 15

 • Sara Konecka

  Oceniono 2 razy -2

  Kuba Błaszczykowski był kiedyś kapitanem drużyny. Swoją rolę musiał zawiesić ze względu na kontuzję. Pałeczkę po nim przejął Lewandowski, którą miał oddać jak tamten wróci do gry. Niestety,Robert nie miał ochoty z funkcją kapitana się rozstać ... i Nawałka się na to zgodził .

 • bestmiodziubest

  Oceniono 2 razy -2

  A... Jeszcze lepiej - Na głównej stronie w tytule jest zapis "Wolfsburg wydał już zgodę" - czyli klikając tytuł artykułu chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej, niż info w tytule na stronie głównej - a w zamian za to nie dość, że nie dostaję żadnych nowych informacji, to jeszcze brakuje potwierdzenia tego, co było w tytule na poprzedniej stronie. Face Palm.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX